Cable Tipo C a Tipo C 60W 3m CB-298-CC
| Proizvod | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-289-CC |
| Brzo punjenje | 60 W (PD) |
| Vrsta konektora | Tip C – Tip C |
| Duljina kabela | 3m |
| Dostupne boje | Blanco, Morado, Azul, Verde, Rosa |
Mostrando 31–45 de 51 resultados

| Proizvod | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-289-CC |
| Brzo punjenje | 60 W (PD) |
| Vrsta konektora | Tip C – Tip C |
| Duljina kabela | 3m |
| Dostupne boje | Blanco, Morado, Azul, Verde, Rosa |

| Proizvod | Type-C i Lightning kabeli |
|---|---|
| Model | CB-277 |
| Brzo punjenje | DA |
| Vrsta konektora | Tip C – Munja |
| Duljina kabela | 1, 2 i 3 m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-302CC |
| Brzo punjenje | 5A / 100W |
| Vrsta konektora | Tip C - Tip C |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-302CC |
| Brzo punjenje | 5A / 100W |
| Vrsta konektora | Tip C - Tip C |
| Duljina kabela | 2m |
| Dostupne boje | Bijela |

USB kabel za uređaje s priključkom tipa C. Izlaz: 2,4 A. Duljina: 3 m.

| Proizvod | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-170 |
| Brzo punjenje | NE |
| Vrsta konektora | USB tipa C |
| Duljina kabela | 1.5 m |
| Dostupne boje | Crna |

| Proizvod | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-246 |
| Brzo punjenje | NE |
| Vrsta konektora | USB tipa C |
| Duljina kabela | 2 m y 3m |
| Dostupne boje | Plata y Dorado |

Cable USB para dispositivos con conector Tipo C. Salida: 2.4A. Longitud: 20 cm

| Proizvod | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-257 |
| Brzo punjenje | DA |
| Vrsta konektora | USB- Tipo C |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-210 |
| Brzo punjenje | DA |
| Vrsta konektora | USB tipa C |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Crno-bijelo |

| Proizvod | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-239 |
| Brzo punjenje | DA |
| Vrsta konektora | USB tipa C |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Crno-bijelo |

| Proizvod | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-246 |
| Brzo punjenje | DA |
| Vrsta konektora | USB tipa C |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Dorado y Plata |

| Proizvod | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-279-C |
| Brzo punjenje | DA |
| Vrsta konektora | USB tipa C |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Blanco, Negro, Rojo y Azul |

| Proizvod | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-223 |
| Brzo punjenje | NE |
| Vrsta konektora | USB tipa C |
| Duljina kabela | 1.2 m |
| Dostupne boje | Plata y Dorado |

| Proizvod | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-173 |
| Brzo punjenje | NE |
| Vrsta konektora | USB tipa C |
| Duljina kabela | 2 m |
| Dostupne boje | Crno-bijelo |
Dobrodošli u DigitalOme
Ekskluzivni pristup za profesionalce
Pozivamo vas da se registrirate kako biste iskoristili sve pogodnosti, uključujući i mogućnost pregleda cijena naših proizvoda.
Možete kliknuti na "Registriraj se" ispod ili to učiniti u bilo kojem trenutku klikom na zaglavlje pod "Profesionalni pristup".