USB+Type C PD 20W auto adapter i Lightning kabel YCC-02-IP
| Proizvod | Auto adapter tipa C + USB |
|---|---|
| Model | YCC-02-IP |
| Izlazna snaga | 20 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Tip C – Munja |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |
Prikazano svih 12 rezultata

| Proizvod | Auto adapter tipa C + USB |
|---|---|
| Model | YCC-02-IP |
| Izlazna snaga | 20 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Tip C – Munja |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Auto adapter tipa C + USB |
|---|---|
| Model | YCC-02-C |
| Izlazna snaga | 20 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Tip C – Tip C |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Auto adapter tipa C + USB |
|---|---|
| Model | YCC-02 |
| Izlazna snaga | 20 W (Brzo punjenje) |
| Žica | Nije uključeno |
| Duljina kabela | – |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mrežni adapter tipa C |
|---|---|
| Model | YTC-05 |
| Izlazna snaga | 18 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Ne |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mrežni adapter Lightning |
|---|---|
| Model | YTC-07-IP |
| Izlazna snaga | 20 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Tip C – Munja |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mrežni adapter tipa C |
|---|---|
| Model | YTC-07-C |
| Izlazna snaga | 20 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Tip C – Tip C |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mrežni adapter tipa C + USB |
|---|---|
| Model | YTC-07 |
| Izlazna snaga | 20 W (Brzo punjenje) |
| Žica | Nije uključeno |
| Duljina kabela | – |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mrežni adapter tipa C |
|---|---|
| Model | YTC-08 |
| Izlazna snaga | 30 W (brzo punjenje) |
| Žica | Nije uključeno |
| Duljina kabela | – |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mrežni adapter Lightning |
|---|---|
| Model | YTC-08-IP |
| Izlazna snaga | 20 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Tip C – Munja |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mrežni adapter tipa C |
|---|---|
| Model | YTC-08-C |
| Izlazna snaga | 35 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Tip C – Tip C |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | USB mrežni adapter |
|---|---|
| Model | YTC-06-C |
| Brzo punjenje | 18 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | USB tipa C |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Dvostruki USB mrežni adapter |
|---|---|
| Model | YTC-02-C |
| Kabel uključen | USB tipa C |
| Vlast | 2.4A |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |
Dobrodošli u DigitalOme
Ekskluzivni pristup za profesionalce
Pozivamo vas da se registrirate kako biste iskoristili sve pogodnosti, uključujući i mogućnost pregleda cijena naših proizvoda.
Možete kliknuti na "Registriraj se" ispod ili to učiniti u bilo kojem trenutku klikom na zaglavlje pod "Profesionalni pristup".