Adapter tipa C na USB AF – LCB-09
| Proizvod | Adapter tipa C na USB AF |
|---|---|
| Model | LCB – 09 |
| Brzo punjenje | Da |
| Duljina kabela | 15 cm |
| Dostupne boje | Crna |
Prikazano 1–15 od 43 rezultata

| Proizvod | Adapter tipa C na USB AF |
|---|---|
| Model | LCB – 09 |
| Brzo punjenje | Da |
| Duljina kabela | 15 cm |
| Dostupne boje | Crna |

| Proizvod | Adapter tipa C na HDMI HDTV |
|---|---|
| Model | HC-03 |
| Kabel uključen | Tip C |
| Duljina kabela | 11,5 cm |
| Dostupne boje | Crna |

| Proizvod | Lightning na HDMI i USB-C adapter |
|---|---|
| Model | A5-10S |
| Kabel uključen | Lightning, HDMI i Type-C |
| Duljina kabela | 5,5 cm |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | 5-u-1 adapter tipa C |
|---|---|
| Model | HC-13D |
| Izlazna snaga | 60 W (brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Tip C |
| Duljina kabela | 12 cm |
| Dostupne boje | Siva |

| Proizvod | 6-u-1 adapter tipa C |
|---|---|
| Model | HC-13 |
| Kabel uključen | Tip C |
| Duljina kabela | 12 cm |
| Dostupne boje | Siva |

| Proizvod | 6-u-1 adapter tipa C |
|---|---|
| Model | HC-82C |
| Izlazna snaga | 60 W (brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Tip C |
| Duljina kabela | 12 cm |
| Dostupne boje | Siva |

| Proizvod | 4-u-1 USB Type-C na USB adapter |
|---|---|
| Model | HC-77 |
| Kabel uključen | Tip C – USB |
| Duljina kabela | 12 cm |
| Dostupne boje | Siva |

| Proizvod | 4-u-1 USB Type-C na USB adapter |
|---|---|
| Model | HC-78 |
| Kabel uključen | Tip C – USB |
| Duljina kabela | 12 cm |
| Dostupne boje | Siva |

| Proizvod | 5-u-1 adapter tipa C |
|---|---|
| Model | HC-04D |
| Izlazna snaga | 60 W (brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Tip C |
| Duljina kabela | 8 cm |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | 5-u-1 adapter s Type-C na USB |
|---|---|
| Model | HC-77A |
| Kabel uključen | Tip C – USB |
| Duljina kabela | 12 cm |
| Dostupne boje | Siva |

3,5 mm muški / 3,5 mm ženski audio kabel

3,5 mm muški / 3,5 mm ženski audio kabel

| Proizvod | 3,5 mm kabel za utičnicu |
|---|---|
| Model | LCB-225 |
| Vrsta konektora | 3,5 mm priključak |
| Duljina kabela | 0,20 cm |
| Dostupne boje | Crna |

Dvostruki 3,5 mm muški / 3,5 mm ženski audio kabel

3,5 mm muški / 3,5 mm ženski audio kabel
Dobrodošli u DigitalOme
Ekskluzivni pristup za profesionalce
Pozivamo vas da se registrirate kako biste iskoristili sve pogodnosti, uključujući i mogućnost pregleda cijena naših proizvoda.
Možete kliknuti na "Registriraj se" ispod ili to učiniti u bilo kojem trenutku klikom na zaglavlje pod "Profesionalni pristup".