HDTV adapter tipa C na HDMI HC-03
| Proizvod | Adapter tipa C na HDMI HDTV |
|---|---|
| Model | HC-03 |
| Kabel uključen | Tip C |
| Duljina kabela | 11,5 cm |
| Dostupne boje | Crna |
Prikazano svih 12 rezultata

| Proizvod | Adapter tipa C na HDMI HDTV |
|---|---|
| Model | HC-03 |
| Kabel uključen | Tip C |
| Duljina kabela | 11,5 cm |
| Dostupne boje | Crna |

| Proizvod | Lightning na HDMI i USB-C adapter |
|---|---|
| Model | A5-10S |
| Kabel uključen | Lightning, HDMI i Type-C |
| Duljina kabela | 5,5 cm |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | 5-u-1 adapter tipa C |
|---|---|
| Model | HC-13D |
| Izlazna snaga | 60 W (brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Tip C |
| Duljina kabela | 12 cm |
| Dostupne boje | Siva |

| Proizvod | 6-u-1 adapter tipa C |
|---|---|
| Model | HC-13 |
| Kabel uključen | Tip C |
| Duljina kabela | 12 cm |
| Dostupne boje | Siva |

| Proizvod | 6-u-1 adapter tipa C |
|---|---|
| Model | HC-82C |
| Izlazna snaga | 60 W (brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Tip C |
| Duljina kabela | 12 cm |
| Dostupne boje | Siva |

| Proizvod | 4-u-1 USB Type-C na USB adapter |
|---|---|
| Model | HC-77 |
| Kabel uključen | Tip C – USB |
| Duljina kabela | 12 cm |
| Dostupne boje | Siva |

| Proizvod | 4-u-1 USB Type-C na USB adapter |
|---|---|
| Model | HC-78 |
| Kabel uključen | Tip C – USB |
| Duljina kabela | 12 cm |
| Dostupne boje | Siva |

| Proizvod | 5-u-1 adapter tipa C |
|---|---|
| Model | HC-04D |
| Izlazna snaga | 60 W (brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Tip C |
| Duljina kabela | 8 cm |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | 5-u-1 adapter s Type-C na USB |
|---|---|
| Model | HC-77A |
| Kabel uključen | Tip C – USB |
| Duljina kabela | 12 cm |
| Dostupne boje | Siva |

Kabel od 3 m s dvostrukim HDMI priključkom kompatibilan s 3D-om.

| Proizvod | Lightning na HDMI kabel |
|---|---|
| Model | A5-52L |
| Kabel uključen | Lightning-HDMI |
| Duljina kabela | 2m |
| Dostupne boje | Crna |

| Proizvod | USB Type-C na HDMI kabel |
|---|---|
| Model | HC-01C |
| Kabel uključen | Tip C - HDMI |
| Duljina kabela | 2m |
| Dostupne boje | Crveno-crna |
Dobrodošli u DigitalOme
Ekskluzivni pristup za profesionalce
Pozivamo vas da se registrirate kako biste iskoristili sve pogodnosti, uključujući i mogućnost pregleda cijena naših proizvoda.
Možete kliknuti na "Registriraj se" ispod ili to učiniti u bilo kojem trenutku klikom na zaglavlje pod "Profesionalni pristup".