Mrežni adapter s Lightning kabelom 12W TC-138IP
| Proizvod | Mrežni adapter |
|---|---|
| Model | TC-138IP |
| Izlazna snaga | 12 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Munja |
| Duljina kabela | 1m |
| Dostupne boje | Bijela |
Mostrando 1–15 de 127 resultados

| Proizvod | Mrežni adapter |
|---|---|
| Model | TC-138IP |
| Izlazna snaga | 12 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Munja |
| Duljina kabela | 1m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mrežni adapter |
|---|---|
| Model | TC-138M |
| Izlazna snaga | 12 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Mikro USB |
| Duljina kabela | 1m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mrežni adapter |
|---|---|
| Model | TC-138C |
| Izlazna snaga | 12 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Tip C |
| Duljina kabela | 1m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Adapter tipa C na USB AF |
|---|---|
| Model | LCB – 09 |
| Brzo punjenje | Da |
| Duljina kabela | 15 cm |
| Dostupne boje | Crna |

| Proizvod | Lightning na USB-C adapter |
|---|---|
| Model | LCB – 05 |
| Brzo punjenje | Da |
| Dostupne boje | Crna |

| Proizvod | Adapter za Lightning na Micro USB |
|---|---|
| Model | LCB – 07 |
| Brzo punjenje | Da |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Micro USB na USB-C adapter |
|---|---|
| Model | LCB – 06 |
| Brzo punjenje | Da |
| Dostupne boje | Crna |

| Proizvod | Dvostruki USB mrežni adapter |
|---|---|
| Model | TC-193-IP |
| Kabel uključen | USB – Lightning |
| Vlast | 3A |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Dvostruki USB mrežni adapter |
|---|---|
| Model | TC-193-C |
| Kabel uključen | USB tipa C |
| Vlast | 3A |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mrežni adapter s USB i Type-C priključkom |
|---|---|
| Model | TC-197-IP |
| Kabel uključen | Tip C – Munja |
| Vlast | 20W |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela, Crna |

| Proizvod | Mrežni adapter s USB i Type-C priključkom |
|---|---|
| Model | TC-219-L |
| Kabel uključen | Tip C – Tip C |
| Vlast | 20W |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mrežni adapter s USB i Type-C priključkom |
|---|---|
| Model | TC-197-C |
| Kabel uključen | Tip C – Tip C |
| Vlast | 20W |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela, Crna |

| Proizvod | Mrežni adapter s USB i Type-C priključkom |
|---|---|
| Model | TC-219-C |
| Kabel uključen | Tip C – Tip C |
| Vlast | 20W |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |

Adapter tipa C na Lightning

| Proizvod | USB na Type-C adapter |
|---|---|
| Model | LCB – 03 |
| Brzo punjenje | Da |
| Dostupne boje | Crna |
Dobrodošli u DigitalOme
Ekskluzivni pristup za profesionalce
Pozivamo vas da se registrirate kako biste iskoristili sve pogodnosti, uključujući i mogućnost pregleda cijena naših proizvoda.
Možete kliknuti na "Registriraj se" ispod ili to učiniti u bilo kojem trenutku klikom na zaglavlje pod "Profesionalni pristup".