TC-138IP 12W Lightning cable network adapter TC-138IP
| Product | Network adapter |
|---|---|
| Model | TC-138IP |
| Power output | 12W (Fast Charge) |
| Cable included | Lightning |
| Cable length | 1m |
| Colors available | White |
Mostrando 1–15 de 127 resultados

| Product | Network adapter |
|---|---|
| Model | TC-138IP |
| Power output | 12W (Fast Charge) |
| Cable included | Lightning |
| Cable length | 1m |
| Colors available | White |

| Product | Network adapter |
|---|---|
| Model | TC-138M |
| Power output | 12W (Fast Charge) |
| Cable included | Micro USB |
| Cable length | 1m |
| Colors available | White |

| Product | Network adapter |
|---|---|
| Model | TC-138C |
| Power output | 12W (Fast Charge) |
| Cable included | Type C |
| Cable length | 1m |
| Colors available | White |

| Product | Type-C to USB-A Adapter |
|---|---|
| Model | LCB – 09 |
| Fast charging | Yes |
| Cable length | 15 cm |
| Colors available | Black |

| Product | Lightning to Type-C Adapter |
|---|---|
| Model | LCB – 05 |
| Fast charging | Yes |
| Available Colors | Black |

| Product | Lightning to Micro USB Adapter |
|---|---|
| Model | LCB – 07 |
| Fast charging | Yes |
| Available Colors | White |

| Product | Micro USB to Type-C Adapter |
|---|---|
| Model | LCB – 06 |
| Fast charging | Yes |
| Available Colors | Black |

| Product | Dual USB network adapter |
|---|---|
| Model | TC-193-IP |
| Cable Included | USB - Lightning |
| Power | 3A |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White |

| Product | Dual USB network adapter |
|---|---|
| Model | TC-193-C |
| Cable Included | USB - Type C |
| Power | 3A |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White |

| Product | Power adapter with USB and Type-C ports |
|---|---|
| Model | TC-197-IP |
| Cable Included | Type C - Lightning |
| Power | 20W |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White, Black |

| Product | Power adapter with USB and Type-C ports |
|---|---|
| Model | TC-219-L |
| Cable Included | Type C - Type C |
| Power | 20W |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White |

| Product | Power adapter with USB and Type-C ports |
|---|---|
| Model | TC-197-C |
| Cable Included | Type C - Type C |
| Power | 20W |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White, Black |

| Product | Power adapter with USB and Type-C ports |
|---|---|
| Model | TC-219-C |
| Cable Included | Type C - Type C |
| Power | 20W |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White |


| Product | USB to Type-C Adapter |
|---|---|
| Model | LCB – 03 |
| Fast charging | Yes |
| Available Colors | Black |
Welcome to DigitalOme
Exclusive access to professionals
We invite you to register to enjoy all the advantages, including the possibility to see the prices of our products.
You can click on "Register" below or do it at any time by clicking on "Professional Access" in the header.