2USB 2.4A car adapter and Lightning cable YCC-02-IP
| Product | Dual USB car adapter |
|---|---|
| Model | YCC-02-IP |
| Cable Included | USB - Lightning |
| Power | 2.4A |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White |
Showing the 7 results

| Product | Dual USB car adapter |
|---|---|
| Model | YCC-02-IP |
| Cable Included | USB - Lightning |
| Power | 2.4A |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White |

| Product | Dual USB car adapter |
|---|---|
| Model | YCC-02-M |
| Cable Included | USB - Micro USB |
| Power | 2.4A |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White |

| Product | Dual USB car adapter |
|---|---|
| Model | YCC-02-C |
| Cable Included | USB - Type C |
| Power | 2.4A |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White |

| Product | Car Adapter Type C+USB |
|---|---|
| Model | YCC-02-IP |
| Power output | 20W (Fast Charge) |
| Cable Included | Type C - Lightning |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White |

| Product | Car Adapter Type C+USB |
|---|---|
| Model | YCC-02-C |
| Power output | 20W (Fast Charge) |
| Cable Included | Type C - Type C |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White |

| Product | Car Adapter Type C+USB |
|---|---|
| Model | YCC-02 |
| Power output | 20W (Fast Charge) |
| Cable | Not Included |
| Cable length | - |
| Colors available | White |

| Product | USB Car Adapter |
|---|---|
| Model | YCC-01 |
| Power output | 2 X 2.4V |
| Cable | Not Included |
| Colors available | Black and White |
Bienvenido a DigitalOme
Acceso exclusivo a profesionales
Te invitamos a que te registres para poder disfrutar de todas las ventajas, entre ellas poder ver los precios de nuestros productos.
Puedes pulsar en "Registro" a continuación o hacerlo en cualquier momento clicando en la cabecera en "Acceso Profesionales".