2USB 2.4A car adapter and Lightning cable YCC-02-IP
| Product | Dual USB car adapter |
|---|---|
| Model | YCC-02-IP |
| Cable Included | USB - Lightning |
| Power | 2.4A |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White |
Showing 1-15 of 20 results

| Product | Dual USB car adapter |
|---|---|
| Model | YCC-02-IP |
| Cable Included | USB - Lightning |
| Power | 2.4A |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White |

| Product | Dual USB car adapter |
|---|---|
| Model | YCC-02-M |
| Cable Included | USB - Micro USB |
| Power | 2.4A |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White |

| Product | Dual USB car adapter |
|---|---|
| Model | YCC-02-C |
| Cable Included | USB - Type C |
| Power | 2.4A |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White |

USB network adapter. 2 USB x 5V/2.4A with Micro USB cable.

| Product | Car Adapter Type C+USB |
|---|---|
| Model | YCC-02-IP |
| Power output | 20W (Fast Charge) |
| Cable Included | Type C - Lightning |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White |

| Product | Car Adapter Type C+USB |
|---|---|
| Model | YCC-02-C |
| Power output | 20W (Fast Charge) |
| Cable Included | Type C - Type C |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White |

| Product | Car Adapter Type C+USB |
|---|---|
| Model | YCC-02 |
| Power output | 20W (Fast Charge) |
| Cable | Not Included |
| Cable length | - |
| Colors available | White |

| Product | USB network adapter |
|---|---|
| Model | YTC-06 |
| Power output | 18W (Fast Charge) |
| Cable | Not Included |
| Cable length | - |
| Colors available | White |

| Product | Type C network adapter |
|---|---|
| Model | YTC-05 |
| Power output | 18W (Fast Charge) |
| Cable Included | No |
| Colors available | White |

| Product | Lightning network adapter |
|---|---|
| Model | YTC-07-IP |
| Power output | 20W (Fast Charge) |
| Cable Included | Type C - Lightning |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White |

| Product | Type C network adapter |
|---|---|
| Model | YTC-07-C |
| Power output | 20W (Fast Charge) |
| Cable Included | Type C - Type C |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White |

| Product | Network adapter Type C+USB |
|---|---|
| Model | YTC-07 |
| Power output | 20W (Fast Charge) |
| Cable | Not Included |
| Cable length | - |
| Colors available | White |

| Product | Type C network adapter |
|---|---|
| Model | YTC-08 |
| Power output | 30W (Fast Charge) |
| Cable | Not Included |
| Cable length | - |
| Colors available | White |

| Product | Lightning network adapter |
|---|---|
| Model | YTC-08-IP |
| Power output | 20W (Fast Charge) |
| Cable Included | Type C - Lightning |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White |

| Product | Type C network adapter |
|---|---|
| Model | YTC-08-C |
| Power output | 35W (Fast Charge) |
| Cable Included | Type C - Type C |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White |
Welcome to DigitalOme
Exclusive access to professionals
We invite you to register to enjoy all the advantages, including the possibility to see the prices of our products.
You can click on "Register" below or do it at any time by clicking on "Professional Access" in the header.