Type-C to USB-A Adapter – LCB-09
| Product | Type-C to USB-A Adapter |
|---|---|
| Model | LCB – 09 |
| Fast charging | Yes |
| Cable length | 15 cm |
| Colors available | Black |
Showing 1–15 of 43 results

| Product | Type-C to USB-A Adapter |
|---|---|
| Model | LCB – 09 |
| Fast charging | Yes |
| Cable length | 15 cm |
| Colors available | Black |

| Product | Adaptador HDTV Tipo C a HDMI |
|---|---|
| Model | HC-03 |
| Cable included | Type C |
| Cable length | 11.5 cm |
| Colors available | Black |

| Product | Adaptador Lightning a HDMI y Tipo C |
|---|---|
| Model | A5-10S |
| Cable included | Lightning- HDMI y Tipo C |
| Cable length | 5.5cm |
| Colors available | White |

| Product | Adaptador Tipo C 5 en 1 |
|---|---|
| Model | HC-13D |
| Power output | 60W (Fast Charge) |
| Cable included | Type C |
| Cable length | 12 cm |
| Colors available | Gray |

| Product | 6-in-1 Type-C Adapter |
|---|---|
| Model | HC-13 |
| Cable included | Type C |
| Cable length | 12 cm |
| Colors available | Gray |

| Product | 6-in-1 Type-C Adapter |
|---|---|
| Model | HC-82C |
| Power output | 60W (Fast Charge) |
| Cable included | Type C |
| Cable length | 12 cm |
| Colors available | Gray |

| Product | 4-in-1 Type-C to USB Adapter |
|---|---|
| Model | HC-77 |
| Cable included | Type C – USB |
| Cable length | 12 cm |
| Colors available | Gray |

| Product | 4-in-1 Type-C to USB Adapter |
|---|---|
| Model | HC-78 |
| Cable included | Type C – USB |
| Cable length | 12 cm |
| Colors available | Gray |

| Product | Adaptador Tipo C 5 en 1 |
|---|---|
| Model | HC-04D |
| Power output | 60W (Fast Charge) |
| Cable included | Type C |
| Cable length | 8 cm |
| Colors available | White |

| Product | Adaptador Tipo C a USB 5 en 1 |
|---|---|
| Model | HC-77A |
| Cable included | Type C – USB |
| Cable length | 12 cm |
| Colors available | Gray |

3.5 mm male / 3.5 mm female Audio Cable

3.5 mm male / 3.5 mm female Audio Cable

| Product | JAck 3.5mm cable |
|---|---|
| Model | LCB-225 |
| Connector Type | 3.5mm jack |
| Cable length | 0.20 cm |
| Colors available | Black |

Audio 3.5 mm male / 3.5 mm female double cable

3.5 mm male / 3.5 mm female Audio Cable
Welcome to DigitalOme
Exclusive access to professionals
We invite you to register to enjoy all the advantages, including the possibility to see the prices of our products.
You can click on "Register" below or do it at any time by clicking on "Professional Access" in the header.