Type C wired headphones YEP-11
| Product | Headphones Type C |
|---|---|
| Model | YEP-11 |
| Connector Type | Type C |
| Volume Control | Yes |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White |
Showing the 8 results

| Product | Headphones Type C |
|---|---|
| Model | YEP-11 |
| Connector Type | Type C |
| Volume Control | Yes |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White |

| Product | Headphones Type C |
|---|---|
| Model | YEP-18-C |
| Connector Type | Type C |
| Volume Control | Yes |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White |

| Product | Wireless Headphones |
|---|---|
| Model | YEP-10 |
| Connector Type | Bluetooth |
| Volume Control | Via Smartphone/Tablet |
| Transmission Distance | 10m |
| Colors available | White |

| Product | Wireless Headset |
|---|---|
| Model | YEP-100 |
| Connector Type | Bluetooth |
| Volume Control | Via Smartphone/Tablet |
| Transmission Distance | 10m |
| Colors available | White |

| Product | Wireless Headset |
|---|---|
| Model | YEP-102 |
| Connector Type | Bluetooth |
| Volume Control | Via Smartphone/Tablet |
| Transmission Distance | 10m |
| Colors available | Beige, Black |

| Product | Headphones 3.5 mm jack |
|---|---|
| Model | YEP-02 |
| Connector Type | 3.5 mm jack |
| Volume Control | Yes |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White |

| Product | Headphones Jack 3.5 mm |
|---|---|
| Model | YEP-09 |
| Connector Type | 3.5 mm jack |
| Volume Control | Yes |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | Black and White |

| Product | Lightning Headphones |
|---|---|
| Model | YEP-017L |
| Connector Type | Lightning |
| Volume Control | Yes |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White |
Welcome to DigitalOme
Exclusive access to professionals
We invite you to register to enjoy all the advantages, including the possibility to see the prices of our products.
You can click on "Register" below or do it at any time by clicking on "Professional Access" in the header.