Adapter with cable Micro YTC-02-M
USB network adapter. 2 USB x 5V/2.4A with Micro USB cable.
Mostrando los 13 resultados

USB network adapter. 2 USB x 5V/2.4A with Micro USB cable.

| Product | USB network adapter |
|---|---|
| Model | YTC-06 |
| Power output | 18W (Fast Charge) |
| Cable | Not Included |
| Cable length | - |
| Colors available | White |

| Product | Type C network adapter |
|---|---|
| Model | YTC-05 |
| Power output | 18W (Fast Charge) |
| Cable Included | No |
| Colors available | White |

| Product | Lightning network adapter |
|---|---|
| Model | YTC-07-IP |
| Power output | 20W (Fast Charge) |
| Cable Included | Type C - Lightning |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White |

| Product | Type C network adapter |
|---|---|
| Model | YTC-07-C |
| Power output | 20W (Fast Charge) |
| Cable Included | Type C - Type C |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White |

| Product | Network adapter Type C+USB |
|---|---|
| Model | YTC-07 |
| Power output | 20W (Fast Charge) |
| Cable | Not Included |
| Cable length | - |
| Colors available | White |

| Product | Type C network adapter |
|---|---|
| Model | YTC-08 |
| Power output | 30W (Fast Charge) |
| Cable | Not Included |
| Cable length | - |
| Colors available | White |

| Product | Lightning network adapter |
|---|---|
| Model | YTC-08-IP |
| Power output | 20W (Fast Charge) |
| Cable Included | Type C - Lightning |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White |

| Product | Type C network adapter |
|---|---|
| Model | YTC-08-C |
| Power output | 35W (Fast Charge) |
| Cable Included | Type C - Type C |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White |

| Product | USB network adapter |
|---|---|
| Model | YTC-06-C |
| Fast charging | 18W (Fast Charge) |
| Cable Included | USB - Type C |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White |

| Product | Dual USB Network Adapter |
|---|---|
| Model | YTC-02 |
| Power output | 2.4A |
| Cable | Not Included |
| Colors available | White |

| Product | Dual USB network adapter |
|---|---|
| Model | YTC-02-C |
| Cable Included | USB - Type C |
| Power | 2.4A |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White |

| Product | Dual USB network adapter |
|---|---|
| Model | YTC-02-IP |
| Cable Included | USB - Lightning |
| Power | 2.4A |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White |
Welcome to DigitalOme
Exclusive access to professionals
We invite you to register to enjoy all the advantages, including the possibility to see the prices of our products.
You can click on "Register" below or do it at any time by clicking on "Professional Access" in the header.