2USB 2.4A auto adapter i Lightning kabel YCC-02-IP
| Proizvod | Dvostruki USB adapter za automobil |
|---|---|
| Model | YCC-02-IP |
| Kabel uključen | USB – Lightning |
| Vlast | 2.4A |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |
Prikazano svih 7 rezultata

| Proizvod | Dvostruki USB adapter za automobil |
|---|---|
| Model | YCC-02-IP |
| Kabel uključen | USB – Lightning |
| Vlast | 2.4A |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Dvostruki USB adapter za automobil |
|---|---|
| Model | YCC-02-M |
| Kabel uključen | USB – Mikro USB |
| Vlast | 2.4A |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Dvostruki USB adapter za automobil |
|---|---|
| Model | YCC-02-C |
| Kabel uključen | USB tipa C |
| Vlast | 2.4A |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Auto adapter tipa C + USB |
|---|---|
| Model | YCC-02-IP |
| Izlazna snaga | 20 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Tip C – Munja |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Auto adapter tipa C + USB |
|---|---|
| Model | YCC-02-C |
| Izlazna snaga | 20 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Tip C – Tip C |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Auto adapter tipa C + USB |
|---|---|
| Model | YCC-02 |
| Izlazna snaga | 20 W (Brzo punjenje) |
| Žica | Nije uključeno |
| Duljina kabela | – |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | USB adapter za automobil |
|---|---|
| Model | YCC-01 |
| Izlazna snaga | 2 x 2,4 V |
| Žica | Nije uključeno |
| Dostupne boje | Crno-bijelo |
Dobrodošli u DigitalOme
Ekskluzivni pristup za profesionalce
Pozivamo vas da se registrirate kako biste iskoristili sve pogodnosti, uključujući i mogućnost pregleda cijena naših proizvoda.
Možete kliknuti na "Registriraj se" ispod ili to učiniti u bilo kojem trenutku klikom na zaglavlje pod "Profesionalni pristup".