Mikro YTC-02-M žičani adapter
USB mrežni adapter. 2 USB x 5V/2.4A s Micro USB kabelom
Prikazano 1–15 od 22 rezultata

USB mrežni adapter. 2 USB x 5V/2.4A s Micro USB kabelom

| Proizvod | Auto adapter tipa C + USB |
|---|---|
| Model | YCC-02-IP |
| Izlazna snaga | 20 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Tip C – Munja |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Auto adapter tipa C + USB |
|---|---|
| Model | YCC-02-C |
| Izlazna snaga | 20 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Tip C – Tip C |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mrežni adapter tipa C |
|---|---|
| Model | YTC-05 |
| Izlazna snaga | 18 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Ne |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mrežni adapter Lightning |
|---|---|
| Model | YTC-07-IP |
| Izlazna snaga | 20 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Tip C – Munja |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mrežni adapter tipa C |
|---|---|
| Model | YTC-07-C |
| Izlazna snaga | 20 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Tip C – Tip C |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mrežni adapter Lightning |
|---|---|
| Model | YTC-08-IP |
| Izlazna snaga | 20 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Tip C – Munja |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mrežni adapter tipa C |
|---|---|
| Model | YTC-08-C |
| Izlazna snaga | 35 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Tip C – Tip C |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | USB mrežni adapter |
|---|---|
| Model | YTC-06-C |
| Brzo punjenje | 18 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | USB tipa C |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Dvostruki USB mrežni adapter |
|---|---|
| Model | YTC-02-C |
| Kabel uključen | USB tipa C |
| Vlast | 2.4A |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Dvostruki USB mrežni adapter |
|---|---|
| Model | YTC-02-IP |
| Kabel uključen | USB – Lightning |
| Vlast | 2.4A |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | YCB-05 |
| Brzo punjenje | 60 W (PD) |
| Vrsta konektora | Tip C – Tip C |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Munjevit kabel |
|---|---|
| Model | YCB-03 |
| Brzo punjenje | 3A |
| Vrsta konektora | Tip C – Munja |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-302CC |
| Brzo punjenje | 5A / 100W |
| Vrsta konektora | Tip C - Tip C |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Lightning, Micro i Type-C kabeli |
|---|---|
| Model | YCB-12 |
| Brzo punjenje | DA |
| Vrsta konektora | USB – Lightning, Micro i tip C |
| Duljina kabela | 1.2 m |
| Dostupne boje | Crna |
Dobrodošli u DigitalOme
Ekskluzivni pristup za profesionalce
Pozivamo vas da se registrirate kako biste iskoristili sve pogodnosti, uključujući i mogućnost pregleda cijena naših proizvoda.
Možete kliknuti na "Registriraj se" ispod ili to učiniti u bilo kojem trenutku klikom na zaglavlje pod "Profesionalni pristup".