Priključek z mikrokablom YTC-02-M
USB-omrežni adapter. 2 USB-priključka 5 V/2,4 A s kablom Micro USB
Prikazano 1–15 od 22 rezultatov

USB-omrežni adapter. 2 USB-priključka 5 V/2,4 A s kablom Micro USB

| Izdelek | Avtomobilski adapter tipa C + USB |
|---|---|
| Model | YCC-02-IP |
| Izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna iz | 20 W (hitro polnjenje) |
| Kabel je priložen | Tip C – Lightning |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Bela |

| Izdelek | Avtomobilski adapter tipa C + USB |
|---|---|
| Model | YCC-02-C |
| Izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna iz | 20 W (hitro polnjenje) |
| Kabel je priložen | Tip C – Tip C |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Bela |

| Izdelek | Omrežni adapter tipa C |
|---|---|
| Model | YTC-05 |
| Izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna iz | 18 W (hitro polnjenje) |
| Kabel je priložen | Ne |
| Na voljo barve | Bela |

| Izdelek | Omrežni adapter Lightning |
|---|---|
| Model | YTC-07-IP |
| Izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna iz | 20 W (hitro polnjenje) |
| Kabel je priložen | Tip C – Lightning |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Bela |

| Izdelek | Omrežni adapter tipa C |
|---|---|
| Model | YTC-07-C |
| Izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna iz | 20 W (hitro polnjenje) |
| Kabel je priložen | Tip C – Tip C |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Bela |

| Izdelek | Omrežni adapter Lightning |
|---|---|
| Model | YTC-08-IP |
| Izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna iz | 20 W (hitro polnjenje) |
| Kabel je priložen | Tip C – Lightning |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Bela |

| Izdelek | Omrežni adapter tipa C |
|---|---|
| Model | YTC-08-C |
| Izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna iz | 35 W (hitro polnjenje) |
| Kabel vključen | Tip C – Tip C |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Bela |

| Izdelek | USB-omrežni adapter |
|---|---|
| Model | YTC-06-C |
| Hitro polnjenje | 18 W (hitro polnjenje) |
| Kabel je priložen | USB – tip C |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Bela |

| Izdelek | USB-adapter z dvojnim omrežjem |
|---|---|
| Model | YTC-02-C |
| Kabel je priložen | USB – tip C |
| Moč | 2.4A |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Bela |

| Izdelek | USB-adapter z dvojnim omrežjem |
|---|---|
| Model | YTC-02-IP |
| Kabel vključen | USB – Lightning |
| Moč | 2.4A |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Bela |

| Izdelek | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | YCB-05 |
| Hitro polnjenje | 60 W (PD) |
| Vrsta priključka | Tip C – Tip C |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Bela |

| Izdelek | Lightning kabel |
|---|---|
| Model | YCB-03 |
| Hitro polnjenje | 3A |
| Vrsta priključka | Tip C – Lightning |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Bela |

| Izdelek | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-302CC |
| Hitro polnjenje | 5A / 100 W |
| Vrsta priključka | Tip C – Tip C |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Bela |

| Izdelek | Kabel Lightning, Micro in tip C |
|---|---|
| Model | YCB-12 |
| Hitro polnjenje | DA |
| Vrsta priključka | USB – Lightning, Micro in tip C |
| Dolžina kabla | 1.2 m |
| Na voljo barve | Črni |
Dobrodošli v DigitalOme
Izključni dostop za strokovnjake
Vabimo vas, da se registrirate in tako izkoristite vse prednosti, med katerimi je tudi možnost ogleda cen naših izdelkov.
Kliknite na »Registracija« spodaj ali pa se registrirajte kadarkoli s klikom na naslov »Dostop za strokovnjake«.