3-v-1 adapter tipa C LCB-520
| Izdelek | 3-v-1 adapter tipa C |
|---|---|
| Model | LCB – 520 |
| Hitro polnjenje | Da |
| Na voljo barve | Srebro |
Prikazano 1–15 od 124 rezultatov

| Izdelek | 3-v-1 adapter tipa C |
|---|---|
| Model | LCB – 520 |
| Hitro polnjenje | Da |
| Na voljo barve | Srebro |

| Izdelek | 3-v-1 adapter za USB |
|---|---|
| Model | LCB – 521 |
| Hitro polnjenje | Da |
| Na voljo barve | Srebro |

Paket 6 kosov avtomobilskih adapterjev z 1 USB-priključkom in brezžičnimi slušalkami

| Izdelek | Avtomobilski adapter USB in tip C |
|---|---|
| Model | CC-199 |
| Izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna iz | 20 W (hitro polnjenje) |
| Kabel | Ni vključeno |
| Dolžina kabla | – |
| Na voljo barve | Bela |

| Izdelek | Avtomobilski adapter z 2 USB-vtičnicama |
|---|---|
| Model | MCC-001 |
| Izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna iz | 15 W (hitro polnjenje) |
| Kabel vključen | Ne |
| Dolžina kabla | – |
| Na voljo barve | Bela |

| Izdelek | Avtomobilski adapter tipa C |
|---|---|
| Model | CC-198 |
| Izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna iz | 30 W (hitro polnjenje) |
| Kabel | Ni vključeno |
| Dolžina kabla | – |
| Na voljo barve | Srebro |

| Izdelek | Avtomobilski USB-priključek |
|---|---|
| Model | CC-030 |
| Izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna iz | 12 V (hitro polnjenje) |
| Kabel | Ni vključeno |
| Dolžina kabla | – |
| Na voljo barve | Bela, Črna |

| Izdelek | Avtomobilski USB-priključek |
|---|---|
| Model | CC-190 |
| Izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna iz | 18 W (hitro polnjenje) |
| Kabel | Tip C |
| Dolžina kabla | 1M |
| Na voljo barve | Črni |

| Izdelek | Avtomobilski adapter z 2 USB-priključki + tip C |
|---|---|
| Model | CC-206 |
| Izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna iz | 38 W (hitro polnjenje) |
| Kabel | Ni vključeno |
| Dolžina kabla | – |
| Na voljo barve | Bela |

| Izdelek | Avtomobilski USB-priključek |
|---|---|
| Model | CC-190 |
| Izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna iz | 18 W (hitro polnjenje) |
| Kabel | Ni vključeno |
| Dolžina kabla | – |
| Na voljo barve | Črni |

| Izdelek | Avtomobilski USB-priključek |
|---|---|
| Model | CC-200 |
| Izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna iz | 15 W (hitro polnjenje) |
| Kabel vključen | USB |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Črno-belo |

| Izdelek | Avtomobilski USB-adapter s kablom Lightning |
|---|---|
| Model | CC-200-IP |
| Izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna iz | 15 W (hitro polnjenje) |
| Kabel vključen | USB – Lightning |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Bela |

| Izdelek | Avtomobilski USB-adapter s kablom Micro USB |
|---|---|
| Model | CC-200-M |
| Izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna iz | 15 W (hitro polnjenje) |
| Kabel vključen | USB – Micro |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Bela |

| Izdelek | Avtomobilski USB-adapter s kablom tipa C |
|---|---|
| Model | CC-200-C |
| Izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna iz | 15 W (hitro polnjenje) |
| Kabel vključen | USB – tip C |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Bela |

| Izdelek | Avtomobilski adapter tipa C + USB |
|---|---|
| Model | CC-196 |
| Izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna iz | 20 W (hitro polnjenje) |
| Kabel | Ni vključeno |
| Dolžina kabla | – |
| Na voljo barve | Črna, bela |
Dobrodošli v DigitalOme
Izključni dostop za strokovnjake
Vabimo vas, da se registrirate in tako izkoristite vse prednosti, med katerimi je tudi možnost ogleda cen naših izdelkov.
Kliknite na »Registracija« spodaj ali pa se registrirajte kadarkoli s klikom na naslov »Dostop za strokovnjake«.