Podloga za miško – MD-013
Podloga pod miško
Prikazano 1–15 od 55 rezultatov


| Izdelek | Podloga pod miško |
|---|---|
| Dimenzije | 25 × 21 cm |
| Barve | Črni |

| Izdelek | Podloga pod miško |
|---|---|
| Dimenzije | 25,3 × 23 cm |
| Barve | Črni |


| Izdelek | Podloga pod miško |
|---|---|
| Dimenzije | 21 × 26 cm |
| Barve | Črna, modra, siva in rdeča |

Podaljšek USB 2.0 (moški) na USB 2.0 (ženski). Dolžina: 1 m.

Podaljšek USB 2.0 (moški) na USB 2.0 (ženski). Dolžina: 2 m.

| Izdelek | Univerzalni polnilnik |
|---|---|
| Model | DK-7354 |
| Moč | 5 V 2 A |

| Izdelek | Univerzalni polnilnik |
|---|---|
| Model | DK-7384 |
| Moč | 9 V 2 A |

| Izdelek | Univerzalni polnilnik |
|---|---|
| Model | DK-7391 |
| Moč | 12 V, 2 A |

| Izdelek | Univerzalni polnilnik |
|---|---|
| Model | DK-7407 |
| Moč | 12 V, 2 A |

| Izdelek | Univerzalni polnilnik |
|---|---|
| Model | DK-7353 |
| Moč | 5 V 2 A |

| Izdelek | Univerzalni polnilnik |
|---|---|
| Model | DK-7377 |
| Moč | 9 V 2 A |

Univerzalni polnilnik za prenosnike 12 W

Univerzalni polnilnik za prenosnike 24 W
Dobrodošli v DigitalOme
Izključni dostop za strokovnjake
Vabimo vas, da se registrirate in tako izkoristite vse prednosti, med katerimi je tudi možnost ogleda cen naših izdelkov.
Kliknite na »Registracija« spodaj ali pa se registrirajte kadarkoli s klikom na naslov »Dostop za strokovnjake«.