Brezžične slušalke D-EP001
| Izdelek | Brezžične slušalke |
|---|---|
| Model | D-EP001 |
| Vrsta priključka | Bluetooth |
| Nastavitev glasnosti | Prek pametnega telefona/tabličnega računalnika |
| Doseg signala | 10m |
| Na voljo barve | Bela |
Prikazano 1–15 od 56 rezultatov

| Izdelek | Brezžične slušalke |
|---|---|
| Model | D-EP001 |
| Vrsta priključka | Bluetooth |
| Nastavitev glasnosti | Prek pametnega telefona/tabličnega računalnika |
| Doseg signala | 10m |
| Na voljo barve | Bela |

| Izdelek | Brezžične slušalke s kostno prevodnostjo |
|---|---|
| Model | EP-113 |
| Vrsta priključka | Bluetooth |
| Nastavitev glasnosti | Prek pametnega telefona/tabličnega računalnika |
| Doseg signala | 10m |
| Na voljo barve | Črna, bela |

| Izdelek | Brezžične slušalke |
|---|---|
| Model | EP-009 |
| Vrsta priključka | Bluetooth |
| Nastavitev glasnosti | Prek pametnega telefona/tabličnega računalnika |
| Doseg signala | 10m |
| Na voljo barve | Bela, Črna |

| Izdelek | Brezžične slušalke s prevajalnikom |
|---|---|
| Model | EP-112 |
| Vrsta priključka | Bluetooth |
| Nastavitev glasnosti | Prek pametnega telefona/tabličnega računalnika |
| Doseg signala | 10m |
| Na voljo barve | Bela |

| Izdelek | Brezžične slušalke |
|---|---|
| Model | EP-001 |
| Vrsta priključka | Bluetooth |
| Nastavitev glasnosti | Prek pametnega telefona/tabličnega računalnika |
| Doseg signala | 10m |
| Na voljo barve | Črni |

| Izdelek | Brezžične slušalke |
|---|---|
| Model | EP-010 |
| Vrsta priključka | Bluetooth |
| Nastavitev glasnosti | Prek pametnega telefona/tabličnega računalnika |
| Doseg signala | 10m |
| Na voljo barve | Belo-sivo, črno, črno-rumeno |

| Izdelek | Brezžične slušalke |
|---|---|
| Model | EP-027 |
| Vrsta priključka | Bluetooth |
| Nastavitev glasnosti | Prek pametnega telefona/tabličnega računalnika |
| Doseg signala | 10m |
| Na voljo barve | Modra, bež, roza |

| Izdelek | Brezžične slušalke |
|---|---|
| Model | EP-032 |
| Vrsta priključka | Bluetooth |
| Nastavitev glasnosti | Prek pametnega telefona/tabličnega računalnika |
| Doseg signala | 10m |
| Na voljo barve | Bela |

| Izdelek | Brezžične slušalke |
|---|---|
| Model | EP-036 |
| Vrsta priključka | Bluetooth |
| Nastavitev glasnosti | Prek pametnega telefona/tabličnega računalnika |
| Doseg signala | 10m |
| Na voljo barve | Bela |

| Izdelek | Brezžične slušalke |
|---|---|
| Model | EP-037 |
| Vrsta priključka | Bluetooth |
| Nastavitev glasnosti | Prek pametnega telefona/tabličnega računalnika |
| Doseg signala | 10m |
| Na voljo barve | Bela |

| Izdelek | Brezžične slušalke |
|---|---|
| Model | EP-038 |
| Vrsta priključka | Bluetooth |
| Nastavitev glasnosti | Prek pametnega telefona/tabličnega računalnika |
| Doseg signala | 10m |
| Na voljo barve | Bela |

| Izdelek | Brezžične slušalke |
|---|---|
| Model | EP-039 |
| Vrsta priključka | Bluetooth |
| Nastavitev glasnosti | Prek pametnega telefona/tabličnega računalnika |
| Doseg signala | 10m |
| Na voljo barve | Bela |

| Izdelek | Brezžične slušalke |
|---|---|
| Model | EP-053 |
| Vrsta priključka | Bluetooth |
| Nastavitev glasnosti | Prek pametnega telefona/tabličnega računalnika |
| Doseg signala | 10m |
| Na voljo barve | Črna, bela |

| Izdelek | Brezžične slušalke |
|---|---|
| Model | EP-054 |
| Vrsta priključka | Bluetooth |
| Nastavitev glasnosti | Prek pametnega telefona/tabličnega računalnika |
| Doseg signala | 10m |
| Na voljo barve | Bela |

| Izdelek | Brezžične slušalke |
|---|---|
| Model | EP-055 |
| Vrsta priključka | Bluetooth |
| Nastavitev glasnosti | Prek pametnega telefona/tabličnega računalnika |
| Doseg signala | 10m |
| Na voljo barve | Bela |
Dobrodošli v DigitalOme
Izključni dostop za strokovnjake
Vabimo vas, da se registrirate in tako izkoristite vse prednosti, med katerimi je tudi možnost ogleda cen naših izdelkov.
Kliknite na »Registracija« spodaj ali pa se registrirajte kadarkoli s klikom na naslov »Dostop za strokovnjake«.