KP-1760 Difuzor arome
| Proizvod | Ovlaživač zraka |
|---|---|
| Model | KP-1760 |
| Svjetlosni način rada | Da |
| Prihvaća esencije | Da |
| Dostupne boje | Bijela |
Prikazano svih 7 rezultata

| Proizvod | Ovlaživač zraka |
|---|---|
| Model | KP-1760 |
| Svjetlosni način rada | Da |
| Prihvaća esencije | Da |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Ovlaživač zraka |
|---|---|
| Model | DK-2016 |
| Vrijeme korištenja | 6H |
| Volumen prskanja | 25 – 40 ml/h |
| Kontinuirano prskanje | 4H |

| Proizvod | Ovlaživač zraka |
|---|---|
| Model | KP-KK2 |
| Svjetlosni način rada | Da |
| Prihvaća esencije | Ne |
| Dostupne boje | Bijela, ružičasta |

| Proizvod | Ovlaživač zraka |
|---|---|
| Model | DK-2023 |
| Povremeno prskanje | 6H |
| Volumen prskanja | 30 – 40 ml/h |
| Kontinuirano prskanje | 4H |

| Proizvod | Ovlaživač zraka |
|---|---|
| Model | DK-2047 |
| Povremeno prskanje | 6H |
| Volumen prskanja | 25 – 40 ml/h |
| Kontinuirano prskanje | 4H |

| Proizvod | Ovlaživač zraka |
|---|---|
| Model | DK-1996 |
| Vrijeme korištenja | 6H |
| Volumen prskanja | 50 – 60 ml/h |
| Kontinuirano prskanje | 8H |

| Proizvod | Ovlaživač zraka |
|---|---|
| Model | KP-D118 |
| Svjetlosni način rada | Da |
| Prihvaća esencije | Ne |
| Dostupne boje | Bijela |
Dobrodošli u DigitalOme
Ekskluzivni pristup za profesionalce
Pozivamo vas da se registrirate kako biste iskoristili sve pogodnosti, uključujući i mogućnost pregleda cijena naših proizvoda.
Možete kliknuti na "Registriraj se" ispod ili to učiniti u bilo kojem trenutku klikom na zaglavlje pod "Profesionalni pristup".