CC-030 Automobilski adapter
| Proizvod | USB adapter za automobil |
|---|---|
| Model | CC-030 |
| Izlazna snaga | 12V (Brzo punjenje) |
| Žica | Nije uključeno |
| Duljina kabela | – |
| Dostupne boje | Bijela, Crna |
Mostrando 1–15 de 153 resultados

| Proizvod | USB adapter za automobil |
|---|---|
| Model | CC-030 |
| Izlazna snaga | 12V (Brzo punjenje) |
| Žica | Nije uključeno |
| Duljina kabela | – |
| Dostupne boje | Bijela, Crna |

| Proizvod | 2USB + adapter za automobil tipa C |
|---|---|
| Model | CC-206 |
| Izlazna snaga | 38 W maks. (brzo punjenje) |
| Žica | Nije uključeno |
| Duljina kabela | – |
| Dostupne boje | Bijela |

Adapter za Micro USB ženski na tip C

| Proizvod | Mrežni adapter |
|---|---|
| Model | MTC-03CC |
| Izlazna snaga | 20 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Tip C |
| Duljina kabela | 1m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mrežni adapter |
|---|---|
| Model | MTC-03CL |
| Izlazna snaga | 20 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Tip C – Munja |
| Duljina kabela | 1m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Žični mrežni adapter tipa C |
|---|---|
| Model | TC-120-C |
| Izlazna snaga | 18 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Tip C do tipa C |
| Duljina kabela | 1m |
| Dostupne boje | Crna |

| Proizvod | Žični mrežni adapter tipa C |
|---|---|
| Model | TC-101-C |
| Izlazna snaga | 5 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | USB na Type-C |
| Duljina kabela | 1m |
| Dostupne boje | Crna |

| Proizvod | Žični mrežni adapter tipa C |
|---|---|
| Model | TC-111-C |
| Izlazna snaga | 5 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | USB na Type-C |
| Duljina kabela | 1m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mrežni adapter |
|---|---|
| Model | TC-105 |
| Izlazna snaga | 18 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Ne |
| Duljina kabela | – |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mrežni adapter |
|---|---|
| Model | TC-105-C |
| Izlazna snaga | 20 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Tip C |
| Duljina kabela | 1m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mrežni adapter |
|---|---|
| Model | TC-105-IP |
| Izlazna snaga | 20 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Munja |
| Duljina kabela | 1m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Dvostruki adapter tipa C |
|---|---|
| Model | TC-206 |
| Izlazna snaga | 40 W (Brzo punjenje) |
| Žica | Nije uključeno |
| Duljina kabela | – |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | USB i Type-C mrežni adapter |
|---|---|
| Model | TC-197 |
| Izlazna snaga | 20 W (Brzo punjenje) |
| Žica | Nije uključeno |
| Duljina kabela | – |
| Dostupne boje | Bijela, Crna |

| Proizvod | USB mrežni adapter |
|---|---|
| Model | TC-112 |
| Izlazna snaga | 5 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Ne |
| Duljina kabela | – |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | USB na Type-C adapter |
|---|---|
| Model | LCB – 03 |
| Brzo punjenje | Da |
| Dostupne boje | Crna |
Dobrodošli u DigitalOme
Ekskluzivni pristup za profesionalce
Pozivamo vas da se registrirate kako biste iskoristili sve pogodnosti, uključujući i mogućnost pregleda cijena naših proizvoda.
Možete kliknuti na "Registriraj se" ispod ili to učiniti u bilo kojem trenutku klikom na zaglavlje pod "Profesionalni pristup".