Mrežni adapter s Micro USB kabelom 12W TC-138M
| Proizvod | Mrežni adapter |
|---|---|
| Model | TC-138M |
| Izlazna snaga | 12 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Mikro USB |
| Duljina kabela | 1m |
| Dostupne boje | Bijela |
Prikazano 1–15 od 21 rezultata

| Proizvod | Mrežni adapter |
|---|---|
| Model | TC-138M |
| Izlazna snaga | 12 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Mikro USB |
| Duljina kabela | 1m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Adapter za Lightning na Micro USB |
|---|---|
| Model | LCB – 07 |
| Brzo punjenje | Da |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Micro USB na USB-C adapter |
|---|---|
| Model | LCB – 06 |
| Brzo punjenje | Da |
| Dostupne boje | Crna |

| Proizvod | USB na Type-C adapter |
|---|---|
| Model | LCB – 03 |
| Brzo punjenje | Da |
| Dostupne boje | Crna |

3-u-1 USB kabel za Type-C, Lightning i Micro USB.

| Proizvod | Lightning, Micro i Type-C kabeli |
|---|---|
| Model | HCB-12 |
| Brzo punjenje | DA |
| Vrsta konektora | USB – Lightning, Micro i tip C |
| Duljina kabela | 1.2 m |
| Dostupne boje | Crna |

| Proizvod | Mikro kabel |
|---|---|
| Model | CB-275-M |
| Brzo punjenje | NE |
| Vrsta konektora | USB – Mikro |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Blanco, Negro, Rojo y Verde |

| Proizvod | Mikro kabel |
|---|---|
| Model | CB-156 |
| Brzo punjenje | NE |
| Vrsta konektora | USB – Mikro |
| Duljina kabela | 2 m |
| Dostupne boje | Crno-bijelo |

| Proizvod | Mikro kabel |
|---|---|
| Model | CB-245 |
| Brzo punjenje | NE |
| Vrsta konektora | USB – Mikro |
| Duljina kabela | 2 m |
| Dostupne boje | Plata y Dorado |

| Proizvod | Mikro USB kabel |
|---|---|
| Model | CB-286-M |
| Brzo punjenje | NE |
| Vrsta konektora | USB – Mikro |
| Duljina kabela | 3 m |
| Dostupne boje | Plata y Dorado |

| Proizvod | Mikro kabel |
|---|---|
| Model | HCB-02-M |
| Brzo punjenje | NE |
| Vrsta konektora | USB – Mikro |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela, ružičasta, crna i zelena |

| Proizvod | Mikro kabel |
|---|---|
| Model | HCB-10-M |
| Brzo punjenje | DA |
| Vrsta konektora | USB – Mikro |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Dorado, plata y negro |

| Proizvod | Mikro kabel |
|---|---|
| Model | CB-255 |
| Brzo punjenje | DA |
| Vrsta konektora | USB – Mikro |
| Duljina kabela | 2 m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mikro kabel |
|---|---|
| Model | HCB-05-M |
| Brzo punjenje | DA |
| Vrsta konektora | USB – Mikro |
| Duljina kabela | 3 m |
| Dostupne boje | Bijela, ružičasta, crna i zelena |

| Proizvod | Mikro kabel |
|---|---|
| Model | CB-221 |
| Brzo punjenje | NE |
| Vrsta konektora | USB – Mikro |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Dorado y Plata |
Dobrodošli u DigitalOme
Ekskluzivni pristup za profesionalce
Pozivamo vas da se registrirate kako biste iskoristili sve pogodnosti, uključujući i mogućnost pregleda cijena naših proizvoda.
Možete kliknuti na "Registriraj se" ispod ili to učiniti u bilo kojem trenutku klikom na zaglavlje pod "Profesionalni pristup".