Mrežni adapter s Lightning kabelom 12W TC-138IP
| Proizvod | Mrežni adapter |
|---|---|
| Model | TC-138IP |
| Izlazna snaga | 12 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Munja |
| Duljina kabela | 1m |
| Dostupne boje | Bijela |
Mostrando 1–15 de 58 resultados

| Proizvod | Mrežni adapter |
|---|---|
| Model | TC-138IP |
| Izlazna snaga | 12 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Munja |
| Duljina kabela | 1m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Lightning na USB-C adapter |
|---|---|
| Model | LCB – 05 |
| Brzo punjenje | Da |
| Dostupne boje | Crna |

| Proizvod | Adapter za Lightning na Micro USB |
|---|---|
| Model | LCB – 07 |
| Brzo punjenje | Da |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Dvostruki USB mrežni adapter |
|---|---|
| Model | TC-193-IP |
| Kabel uključen | USB – Lightning |
| Vlast | 3A |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mrežni adapter s USB i Type-C priključkom |
|---|---|
| Model | TC-197-IP |
| Kabel uključen | Tip C – Munja |
| Vlast | 20W |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela, Crna |

| Proizvod | Mrežni adapter s USB i Type-C priključkom |
|---|---|
| Model | TC-219-L |
| Kabel uključen | Tip C – Tip C |
| Vlast | 20W |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |

3-u-1 USB kabel za Type-C, Lightning i Micro USB.

| Proizvod | 4-u-1 kabel |
|---|---|
| Model | CB-306 |
| Brzo punjenje | 60 W (PD) |
| Vrsta konektora | Tip C – USB / Tip C – Lightning |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Srebrna i crna |

USB kabel za uređaje s Lightning priključkom.

| Proizvod | Munjevit kabel |
|---|---|
| Model | CB-279-IP |
| Brzo punjenje | DA |
| Vrsta konektora | Munja |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Plava, bijela, crna i crvena |

| Proizvod | Type-C i Lightning kabeli |
|---|---|
| Model | CB-280-C |
| Brzo punjenje | NE |
| Vrsta konektora | Tip C – Munja |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Ružičasta, plava, crna i zlatna |

| Proizvod | Type-C i Lightning kabeli |
|---|---|
| Model | HCB-08 |
| Brzo punjenje | 20W |
| Vrsta konektora | Tip C – Munja |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-299-CL |
| Brzo punjenje | 35 W (PD) |
| Vrsta konektora | Tip C – Munja |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela, ljubičasta, plava, zelena |

| Proizvod | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-303-CL |
| Brzo punjenje | 35 W (PD) |
| Vrsta konektora | Tip C – Munja |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela, Crna |

| Proizvod | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-305-CL |
| Brzo punjenje | 35 W (PD) |
| Vrsta konektora | Tip C – Munja |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela, Crna |
Dobrodošli u DigitalOme
Ekskluzivni pristup za profesionalce
Pozivamo vas da se registrirate kako biste iskoristili sve pogodnosti, uključujući i mogućnost pregleda cijena naših proizvoda.
Možete kliknuti na "Registriraj se" ispod ili to učiniti u bilo kojem trenutku klikom na zaglavlje pod "Profesionalni pristup".