Slušalice s 3,5 mm Jack kabelom HP-001
| Proizvod | Slušalice 3,5 mm priključak |
|---|---|
| Model | HP-001 |
| Vrsta konektora | 3,5 mm priključak |
| Kontrola glasnoće | DA |
| Duljina kabela | 1.5 m |
| Dostupne boje | Plava, crvena i crna |
Prikazano svih 7 rezultata

| Proizvod | Slušalice 3,5 mm priključak |
|---|---|
| Model | HP-001 |
| Vrsta konektora | 3,5 mm priključak |
| Kontrola glasnoće | DA |
| Duljina kabela | 1.5 m |
| Dostupne boje | Plava, crvena i crna |

| Proizvod | Slušalice 3,5 mm priključak |
|---|---|
| Model | HP-008 |
| Vrsta konektora | 3,5 mm priključak |
| Kontrola glasnoće | DA |
| Duljina kabela | 1.5 m |
| Dostupne boje | Plava, crvena i crna |

| Proizvod | Slušalice 3,5 mm priključak |
|---|---|
| Model | HP-90 |
| Vrsta konektora | 3,5 mm priključak |
| Kontrola glasnoće | DA |
| Duljina kabela | 1.5 m |
| Dostupne boje | Bež i crna |

| Proizvod | Slušalice 3,5 mm priključak |
|---|---|
| Model | HP-91 |
| Vrsta konektora | 3,5 mm priključak |
| Kontrola glasnoće | DA |
| Duljina kabela | 1.5 m |
| Dostupne boje | Bež i crna |

Žičane igraće slušalice s mikrofonom

Stereo slušalice s 3,5 mm jack priključkom.

Stereo slušalice s 3,5 mm jack priključkom.
Dobrodošli u DigitalOme
Ekskluzivni pristup za profesionalce
Pozivamo vas da se registrirate kako biste iskoristili sve pogodnosti, uključujući i mogućnost pregleda cijena naših proizvoda.
Možete kliknuti na "Registriraj se" ispod ili to učiniti u bilo kojem trenutku klikom na zaglavlje pod "Profesionalni pristup".