USB+Type C PD 20W auto adapter i Lightning kabel YCC-02-IP
| Proizvod | Auto adapter tipa C + USB |
|---|---|
| Model | YCC-02-IP |
| Izlazna snaga | 20 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Tip C – Munja |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |
Prikazano svih 7 rezultata

| Proizvod | Auto adapter tipa C + USB |
|---|---|
| Model | YCC-02-IP |
| Izlazna snaga | 20 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Tip C – Munja |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mrežni adapter Lightning |
|---|---|
| Model | YTC-07-IP |
| Izlazna snaga | 20 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Tip C – Munja |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mrežni adapter Lightning |
|---|---|
| Model | YTC-08-IP |
| Izlazna snaga | 20 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Tip C – Munja |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Dvostruki USB mrežni adapter |
|---|---|
| Model | YTC-02-IP |
| Kabel uključen | USB – Lightning |
| Vlast | 2.4A |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Munjevit kabel |
|---|---|
| Model | YCB-03 |
| Brzo punjenje | 3A |
| Vrsta konektora | Tip C – Munja |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Lightning, Micro i Type-C kabeli |
|---|---|
| Model | YCB-12 |
| Brzo punjenje | DA |
| Vrsta konektora | USB – Lightning, Micro i tip C |
| Duljina kabela | 1.2 m |
| Dostupne boje | Crna |

| Proizvod | Munjevit kabel |
|---|---|
| Snaga punjenja | 2.4A |
| Vrsta konektora | USB – Lightning |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Crno-bijelo |
Dobrodošli u DigitalOme
Ekskluzivni pristup za profesionalce
Pozivamo vas da se registrirate kako biste iskoristili sve pogodnosti, uključujući i mogućnost pregleda cijena naših proizvoda.
Možete kliknuti na "Registriraj se" ispod ili to učiniti u bilo kojem trenutku klikom na zaglavlje pod "Profesionalni pristup".