Vanjska baterija 10.000 mAh 22,55 W HPK-036
| Proizvod | Vanjska baterija |
|---|---|
| Model | HPK-036 |
| Vlast | 10.000 mAh |
| Kabel uključen | Da |
| Vlast | 22.5W |
| Dostupne boje | Crna |
Prikazano 1–15 od 22 rezultata

| Proizvod | Vanjska baterija |
|---|---|
| Model | HPK-036 |
| Vlast | 10.000 mAh |
| Kabel uključen | Da |
| Vlast | 22.5W |
| Dostupne boje | Crna |

| Proizvod | Vanjska baterija |
|---|---|
| Model | HPK-040 |
| Vlast | 10.000 mAh |
| Kabel uključen | Da |
| Vlast | 22.5W |
| Dostupne boje | Crna |

| Proizvod | Vanjska baterija |
|---|---|
| Model | HPK-026 |
| Vlast | 10.000 mAh |
| Kabel uključen | Da |
| Vlast | 22.5W |
| Dostupne boje | Crna |

| Proizvod | Vanjska baterija |
|---|---|
| Model | HPK-027 |
| Vlast | 10.000 mAh |
| Kabel uključen | Da |
| Vlast | 22.5W |
| Dostupne boje | Crna |

| Proizvod | Vanjska baterija |
|---|---|
| Model | HPK-030 |
| Vlast | 10.000 mAh |
| Kabel uključen | Da |
| Vlast | 22.5W |
| Dostupne boje | Crna |

| Proizvod | Vanjska baterija |
|---|---|
| Model | HPK-031 |
| Vlast | 10.000 mAh |
| Kabel uključen | Da |
| Vlast | 22.5W |
| Dostupne boje | Crna |

| Proizvod | Vanjska baterija |
|---|---|
| Model | HPK-032 |
| Vlast | 10.000 mAh |
| Kabel uključen | Da |
| Vlast | 22.5W |
| Dostupne boje | Crna |

| Proizvod | Vanjska baterija |
|---|---|
| Model | HPK-022 |
| Vlast | 10.000 mAh |
| Kabel uključen | Da |
| Kompatibilnost | Tip C – USB |
| Dostupne boje | Crna |

| Proizvod | Vanjska baterija |
|---|---|
| Model | HPK-023 |
| Vlast | 10.000 mAh |
| Kabel uključen | Da |
| Kompatibilnost | Tip C – USB |
| Dostupne boje | Crna |

| Proizvod | Vanjska baterija |
|---|---|
| Model | HPK-037 |
| Kabel uključen | Da |
| Dostupne boje | Crna |

| Proizvod | Vanjska baterija |
|---|---|
| Model | HPK-038 |
| Kabel uključen | Da |
| Dostupne boje | Crna |

| Proizvod | Vanjska baterija |
|---|---|
| Model | HPK-051 |
| Kabel uključen | Da |
| Dostupne boje | Crna |

| Proizvod | Vanjska baterija |
|---|---|
| Model | HPK-035 |
| Vlast | 12.000 mAh |
| Kabel uključen | Da |
| Vlast | 15W |
| Dostupne boje | Crna |

| Proizvod | Vanjska baterija |
|---|---|
| Model | HPK-043 |
| Vlast | 12.000 mAh |
| Kabel uključen | Da |
| Dostupne boje | Crna |

| Proizvod | Vanjska baterija |
|---|---|
| Model | HPK-045 |
| Vlast | 12.000 mAh |
| Kabel uključen | Da |
| Dostupne boje | Bijela |
Dobrodošli u DigitalOme
Ekskluzivni pristup za profesionalce
Pozivamo vas da se registrirate kako biste iskoristili sve pogodnosti, uključujući i mogućnost pregleda cijena naših proizvoda.
Možete kliknuti na "Registriraj se" ispod ili to učiniti u bilo kojem trenutku klikom na zaglavlje pod "Profesionalni pristup".