Priključak za slušalice 3,5 mm YEP-02
| Proizvod | Slušalice 3,5 mm priključak |
|---|---|
| Model | YEP-02 |
| Vrsta konektora | 3,5 mm priključak |
| Kontrola glasnoće | Da |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |
Prikazuju se 2 rezultata

| Proizvod | Slušalice 3,5 mm priključak |
|---|---|
| Model | YEP-02 |
| Vrsta konektora | 3,5 mm priključak |
| Kontrola glasnoće | Da |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Slušalice 3,5 mm priključak |
|---|---|
| Model | YEP-09 |
| Vrsta konektora | 3,5 mm priključak |
| Kontrola glasnoće | Da |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Crno-bijelo |
Dobrodošli u DigitalOme
Ekskluzivni pristup za profesionalce
Pozivamo vas da se registrirate kako biste iskoristili sve pogodnosti, uključujući i mogućnost pregleda cijena naših proizvoda.
Možete kliknuti na "Registriraj se" ispod ili to učiniti u bilo kojem trenutku klikom na zaglavlje pod "Profesionalni pristup".