Type-C to Type-C Cable, 60W, 3m, CB-298-CC
| Product | Type C cable |
|---|---|
| Model | CB-289-CC |
| Fast charging | 60W (PD) |
| Connector Type | Type C - Type C |
| Cable length | 3m |
| Colors available | White, Purple, Blue, Green, Pink |
Mostrando 31–45 de 51 resultados

| Product | Type C cable |
|---|---|
| Model | CB-289-CC |
| Fast charging | 60W (PD) |
| Connector Type | Type C - Type C |
| Cable length | 3m |
| Colors available | White, Purple, Blue, Green, Pink |

| Product | Type-C and Lightning cables |
|---|---|
| Model | CB-277 |
| Fast charging | YES |
| Connector Type | Type C - Lightning |
| Cable length | 1, 2, and 3 m |
| Colors available | White |

| Product | Type C cable |
|---|---|
| Model | CB-302CC |
| Fast charging | 5A / 100W |
| Connector Type | Type C - Type C |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White |

| Product | Type C cable |
|---|---|
| Model | CB-302CC |
| Fast charging | 5A / 100W |
| Connector Type | Type C - Type C |
| Cable length | 2m |
| Colors available | White |

USB cable for devices with a Type-C connector. Output: 2.4A. Length: 3 m.

| Product | Type C cable |
|---|---|
| Model | CB-170 |
| Fast charging | NO |
| Connector Type | USB - Type C |
| Cable length | 1.5 m |
| Colors available | Black |

| Product | Type C cable |
|---|---|
| Model | CB-246 |
| Fast charging | NO |
| Connector Type | USB - Type C |
| Cable length | 2 m and 3 m |
| Colors available | Silver and Gold |

USB cable for devices with a Type-C connector. Output: 2.4A. Length: 20 cm

| Product | Type C cable |
|---|---|
| Model | CB-257 |
| Fast charging | YES |
| Connector Type | USB Type-C |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White |

| Product | Type C cable |
|---|---|
| Model | CB-210 |
| Fast charging | YES |
| Connector Type | USB - Type C |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | Black and White |

| Product | Type C cable |
|---|---|
| Model | CB-239 |
| Fast charging | YES |
| Connector Type | USB - Type C |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | Black and White |

| Product | Type C cable |
|---|---|
| Model | CB-246 |
| Fast charging | YES |
| Connector Type | USB - Type C |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | Gold and Silver |

| Product | Type C cable |
|---|---|
| Model | CB-279-C |
| Fast charging | YES |
| Connector Type | USB - Type C |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White, Black, Red, and Blue |

| Product | Type C cable |
|---|---|
| Model | CB-223 |
| Fast charging | NO |
| Connector Type | USB - Type C |
| Cable length | 1.2 m |
| Colors available | Silver and Gold |

| Product | Type C cable |
|---|---|
| Model | CB-173 |
| Fast charging | NO |
| Connector Type | USB - Type C |
| Cable length | 2 m |
| Colors available | Black and White |
Welcome to DigitalOme
Exclusive access to professionals
We invite you to register to enjoy all the advantages, including the possibility to see the prices of our products.
You can click on "Register" below or do it at any time by clicking on "Professional Access" in the header.