Cable Tipo C a Tipo C 60W 3m CB-298-CC
| Izdelek | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-289-CC |
| Hitro polnjenje | 60 W (PD) |
| Vrsta priključka | Tip C – Tip C |
| Dolžina kabla | 3m |
| Na voljo barve | Blanco, Morado, Azul, Verde, Rosa |
Mostrando 31–45 de 51 resultados

| Izdelek | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-289-CC |
| Hitro polnjenje | 60 W (PD) |
| Vrsta priključka | Tip C – Tip C |
| Dolžina kabla | 3m |
| Na voljo barve | Blanco, Morado, Azul, Verde, Rosa |

| Izdelek | Kabel tipa C in Lightning |
|---|---|
| Model | CB-277 |
| Hitro polnjenje | DA |
| Vrsta priključka | Tip C – Lightning |
| Dolžina kabla | 1, 2 in 3 m |
| Na voljo barve | Bela |

| Izdelek | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-302CC |
| Hitro polnjenje | 5A / 100 W |
| Vrsta priključka | Tip C – Tip C |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Bela |

| Izdelek | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-302CC |
| Hitro polnjenje | 5A / 100 W |
| Vrsta priključka | Tip C – Tip C |
| Dolžina kabla | 2m |
| Na voljo barve | Bela |

USB-kabel za naprave s priključkom tipa C. Izhodna moč: 2,4 A. Dolžina: 3 m.

| Izdelek | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-170 |
| Hitro polnjenje | NE |
| Vrsta priključka | USB – tip C |
| Dolžina kabla | 1.5 m |
| Na voljo barve | Črni |

| Izdelek | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-246 |
| Hitro polnjenje | NE |
| Vrsta priključka | USB – tip C |
| Dolžina kabla | 2 m y 3m |
| Na voljo barve | Srebro in zlato |

Cable USB para dispositivos con conector Tipo C. Salida: 2.4A. Longitud: 20 cm

| Izdelek | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-257 |
| Hitro polnjenje | DA |
| Vrsta priključka | USB- Tipo C |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Bela |

| Izdelek | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-210 |
| Hitro polnjenje | DA |
| Vrsta priključka | USB – tip C |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Črno-belo |

| Izdelek | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-239 |
| Hitro polnjenje | DA |
| Vrsta priključka | USB – tip C |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Črno-belo |

| Izdelek | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-246 |
| Hitro polnjenje | DA |
| Vrsta priključka | USB – tip C |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Zlato in srebro |

| Izdelek | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-279-C |
| Hitro polnjenje | DA |
| Vrsta priključka | USB – tip C |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Blanco, Negro, Rojo y Azul |

| Izdelek | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-223 |
| Hitro polnjenje | NE |
| Vrsta priključka | USB – tip C |
| Dolžina kabla | 1.2 m |
| Na voljo barve | Srebro in zlato |

| Izdelek | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-173 |
| Hitro polnjenje | NE |
| Vrsta priključka | USB – tip C |
| Dolžina kabla | 2 m |
| Na voljo barve | Črno-belo |
Dobrodošli v DigitalOme
Izključni dostop za strokovnjake
Vabimo vas, da se registrirate in tako izkoristite vse prednosti, med katerimi je tudi možnost ogleda cen naših izdelkov.
Kliknite na »Registracija« spodaj ali pa se registrirajte kadarkoli s klikom na naslov »Dostop za strokovnjake«.