USB-kabel tipa C New Kane 2,4 A, 3 m, CB-176
| Izdelek | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-176 |
| Hitro polnjenje | NE |
| Vrsta priključka | USB – tip C |
| Dolžina kabla | 3 m |
| Na voljo barve | Črno-belo |
Mostrando 46–51 de 51 resultados

| Izdelek | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-176 |
| Hitro polnjenje | NE |
| Vrsta priključka | USB – tip C |
| Dolžina kabla | 3 m |
| Na voljo barve | Črno-belo |

| Izdelek | Kabel tipa C |
|---|---|
| Potencia de carga | 3A |
| Vrsta priključka | USB – tip C |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Črno-belo |

| Izdelek | Kabel tipa C |
|---|---|
| Potencia de carga | 3A |
| Vrsta priključka | USB – tip C |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Bela |

| Izdelek | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | YCB-02 |
| Hitro polnjenje | 5A |
| Vrsta priključka | USB – tip C |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Bela |

| Izdelek | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | YCB-06 |
| Hitro polnjenje | 5A / 100 W |
| Vrsta priključka | USB – tip C |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Bela |

| Izdelek | Polnilnik za tip C |
|---|---|
| Model | CB-197-C |
| Izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna iz | 12 W (hitro polnjenje) |
| Kabel | Tip C |
| Dolžina kabla | 1.5m |
| Na voljo barve | Črni |
Dobrodošli v DigitalOme
Izključni dostop za strokovnjake
Vabimo vas, da se registrirate in tako izkoristite vse prednosti, med katerimi je tudi možnost ogleda cen naših izdelkov.
Kliknite na »Registracija« spodaj ali pa se registrirajte kadarkoli s klikom na naslov »Dostop za strokovnjake«.