USB na Lightning kabel 2.4A 2m CB-155
| Proizvod | Munjevit kabel |
|---|---|
| Model | CB-155 |
| Brzo punjenje | NE |
| Vrsta konektora | USB – Lightning |
| Duljina kabela | 2 m |
| Dostupne boje | Crno-bijelo |
Mostrando 16–23 de 23 resultados

| Proizvod | Munjevit kabel |
|---|---|
| Model | CB-155 |
| Brzo punjenje | NE |
| Vrsta konektora | USB – Lightning |
| Duljina kabela | 2 m |
| Dostupne boje | Crno-bijelo |

| Proizvod | Munjevit kabel |
|---|---|
| Model | CB-171 |
| Brzo punjenje | NE |
| Vrsta konektora | USB – Lightning |
| Duljina kabela | 2 m |
| Dostupne boje | Crno-bijelo |

| Proizvod | Munjevit kabel |
|---|---|
| Model | CB-018 |
| Brzo punjenje | NE |
| Vrsta konektora | USB – Lightning |
| Duljina kabela | 3 m |
| Dostupne boje | Crno-bijelo |

| Proizvod | Munjevit kabel |
|---|---|
| Model | CB-174 |
| Brzo punjenje | NE |
| Vrsta konektora | USB- Lightning |
| Duljina kabela | 3 m |
| Dostupne boje | Crna |

Cable USB para dispositivos con conector Lightning. Salida: 2.4A. Longitud: 20 cm

| Proizvod | Munjevit kabel |
|---|---|
| Model | CB-262 |
| Brzo punjenje | DA |
| Vrsta konektora | USB – Lightning |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Rosa, Violeta, Amarillo, Verde |

| Proizvod | Munjevit kabel |
|---|---|
| Snaga punjenja | 2.4A |
| Vrsta konektora | USB – Lightning |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Crno-bijelo |

| Proizvod | Munjeviti punjač |
|---|---|
| Model | CB-197-IP |
| Izlazna snaga | 12 W (Brzo punjenje) |
| Žica | Munja |
| Duljina kabela | 1.5m |
| Dostupne boje | Crna |
Dobrodošli u DigitalOme
Ekskluzivni pristup za profesionalce
Pozivamo vas da se registrirate kako biste iskoristili sve pogodnosti, uključujući i mogućnost pregleda cijena naših proizvoda.
Možete kliknuti na "Registriraj se" ispod ili to učiniti u bilo kojem trenutku klikom na zaglavlje pod "Profesionalni pristup".