2.4A USB to Lightning Cable, 2m, CB-155
| Product | Lightning cable |
|---|---|
| Model | CB-155 |
| Fast charging | NO |
| Connector Type | USB - Lightning |
| Cable length | 2 m |
| Colors available | Black and White |
Mostrando 16–23 de 23 resultados

| Product | Lightning cable |
|---|---|
| Model | CB-155 |
| Fast charging | NO |
| Connector Type | USB - Lightning |
| Cable length | 2 m |
| Colors available | Black and White |

| Product | Lightning cable |
|---|---|
| Model | CB-171 |
| Fast charging | NO |
| Connector Type | USB - Lightning |
| Cable length | 2 m |
| Colors available | Black and White |

| Product | Lightning cable |
|---|---|
| Model | CB-018 |
| Fast charging | NO |
| Connector Type | USB - Lightning |
| Cable length | 3 m |
| Colors available | Black and White |

| Product | Lightning cable |
|---|---|
| Model | CB-174 |
| Fast charging | NO |
| Connector Type | USB to Lightning |
| Cable length | 3 m |
| Colors available | Black |

USB cable for devices with a Lightning connector. Output: 2.4A. Length: 20 cm

| Product | Lightning cable |
|---|---|
| Model | CB-262 |
| Fast charging | YES |
| Connector Type | USB - Lightning |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | Pink, Purple, Yellow, Green |

| Product | Lightning cable |
|---|---|
| Load capacity | 2.4A |
| Connector Type | USB - Lightning |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | Black and White |

| Product | Lightning Charger |
|---|---|
| Model | CB-197-IP |
| Power output | 12W (Fast Charge) |
| Cable | Lightning |
| Cable length | 1.5m |
| Colors available | Black |
Welcome to DigitalOme
Exclusive access to professionals
We invite you to register to enjoy all the advantages, including the possibility to see the prices of our products.
You can click on "Register" below or do it at any time by clicking on "Professional Access" in the header.