USB-Lightning kabel, 2,4 A, 2 m, CB-155
| Izdelek | Lightning kabel |
|---|---|
| Model | CB-155 |
| Hitro polnjenje | NE |
| Vrsta priključka | USB – Lightning |
| Dolžina kabla | 2 m |
| Na voljo barve | Črno-belo |
Mostrando 16–23 de 23 resultados

| Izdelek | Lightning kabel |
|---|---|
| Model | CB-155 |
| Hitro polnjenje | NE |
| Vrsta priključka | USB – Lightning |
| Dolžina kabla | 2 m |
| Na voljo barve | Črno-belo |

| Izdelek | Lightning kabel |
|---|---|
| Model | CB-171 |
| Hitro polnjenje | NE |
| Vrsta priključka | USB – Lightning |
| Dolžina kabla | 2 m |
| Na voljo barve | Črno-belo |

| Izdelek | Lightning kabel |
|---|---|
| Model | CB-018 |
| Hitro polnjenje | NE |
| Vrsta priključka | USB – Lightning |
| Dolžina kabla | 3 m |
| Na voljo barve | Črno-belo |

| Izdelek | Lightning kabel |
|---|---|
| Model | CB-174 |
| Hitro polnjenje | NE |
| Vrsta priključka | USB- Lightning |
| Dolžina kabla | 3 m |
| Na voljo barve | Črni |

Cable USB para dispositivos con conector Lightning. Salida: 2.4A. Longitud: 20 cm

| Izdelek | Lightning kabel |
|---|---|
| Model | CB-262 |
| Hitro polnjenje | DA |
| Vrsta priključka | USB – Lightning |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Rosa, Violeta, Amarillo, Verde |

| Izdelek | Lightning kabel |
|---|---|
| Potencia de carga | 2.4A |
| Vrsta priključka | USB – Lightning |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Črno-belo |

| Izdelek | Polnilnik za Lightning |
|---|---|
| Model | CB-197-IP |
| Izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna iz | 12 W (hitro polnjenje) |
| Kabel | Lightning |
| Dolžina kabla | 1.5m |
| Na voljo barve | Črni |
Dobrodošli v DigitalOme
Izključni dostop za strokovnjake
Vabimo vas, da se registrirate in tako izkoristite vse prednosti, med katerimi je tudi možnost ogleda cen naših izdelkov.
Kliknite na »Registracija« spodaj ali pa se registrirajte kadarkoli s klikom na naslov »Dostop za strokovnjake«.