Cable USB a Micro 2A 1m HCB-02-M
| Proizvod | Mikro kabel |
|---|---|
| Model | HCB-02-M |
| Brzo punjenje | NE |
| Vrsta konektora | USB – Mikro |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela, ružičasta, crna i zelena |
Prikazuju se 2 rezultata

| Proizvod | Mikro kabel |
|---|---|
| Model | HCB-02-M |
| Brzo punjenje | NE |
| Vrsta konektora | USB – Mikro |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela, ružičasta, crna i zelena |

| Proizvod | Mikro USB kabel |
|---|---|
| Snaga punjenja | 2A |
| Vrsta konektora | USB – Mikro USB |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |
Dobrodošli u DigitalOme
Ekskluzivni pristup za profesionalce
Pozivamo vas da se registrirate kako biste iskoristili sve pogodnosti, uključujući i mogućnost pregleda cijena naših proizvoda.
Možete kliknuti na "Registriraj se" ispod ili to učiniti u bilo kojem trenutku klikom na zaglavlje pod "Profesionalni pristup".