USB-kabel na Micro 2A, 1 m, HCB-02-M
| Izdelek | Mikro kabel |
|---|---|
| Model | HCB-02-M |
| Hitro polnjenje | NE |
| Vrsta priključka | USB – Micro |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Bela, roza, črna in zelena |
Prikazano je 2 rezultatov

| Izdelek | Mikro kabel |
|---|---|
| Model | HCB-02-M |
| Hitro polnjenje | NE |
| Vrsta priključka | USB – Micro |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Bela, roza, črna in zelena |

| Izdelek | Mikro USB kabel |
|---|---|
| Potencia de carga | 2A |
| Vrsta priključka | USB – Micro USB |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Bela |
Dobrodošli v DigitalOme
Izključni dostop za strokovnjake
Vabimo vas, da se registrirate in tako izkoristite vse prednosti, med katerimi je tudi možnost ogleda cen naših izdelkov.
Kliknite na »Registracija« spodaj ali pa se registrirajte kadarkoli s klikom na naslov »Dostop za strokovnjake«.