Kabel tipa C na tip C 2 u 1 60W 30CM CB-325CC
| Proizvod | Kabel tipa C na tip C |
|---|---|
| Model | CB-325CC |
| Brzo punjenje | DA |
| Vrsta konektora | Tip C - Tip C |
| Duljina kabela | 1m |
| Dostupne boje | Bijela, ljubičasta, zelena, plava |
Mostrando 46–60 de 101 resultados

| Proizvod | Kabel tipa C na tip C |
|---|---|
| Model | CB-325CC |
| Brzo punjenje | DA |
| Vrsta konektora | Tip C - Tip C |
| Duljina kabela | 1m |
| Dostupne boje | Bijela, ljubičasta, zelena, plava |

| Proizvod | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-289-CC |
| Brzo punjenje | 60 W (PD) |
| Vrsta konektora | Tip C – Tip C |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Blanco, Morado, Azul, Verde, Rosa |

| Proizvod | Kabel tipa C na tip C |
|---|---|
| Model | CB-318CC |
| Brzo punjenje | DA |
| Vrsta konektora | Tip C - Tip C |
| Duljina kabela | 1m |
| Dostupne boje | Ružičasta, plava |

| Proizvod | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-289-CC |
| Brzo punjenje | 60 W (PD) |
| Vrsta konektora | Tip C – Tip C |
| Duljina kabela | 2m |
| Dostupne boje | Blanco, Morado, Azul, Verde, Rosa |

| Proizvod | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-289-CC |
| Brzo punjenje | 60 W (PD) |
| Vrsta konektora | Tip C – Tip C |
| Duljina kabela | 3m |
| Dostupne boje | Blanco, Morado, Azul, Verde, Rosa |

| Proizvod | Cable Tipo C a Tipo C con cadena |
|---|---|
| Model | CB-308CC |
| Brzo punjenje | 60 W (PD) |
| Vrsta konektora | Tip C – Tip C |
| Duljina kabela | 1.5 m |
| Dostupne boje | Rosa, Verde, Azul y Negro |

| Proizvod | USB-C na Lightning kabel |
|---|---|
| Model | CB-317CL |
| Brzo punjenje | DA |
| Vrsta konektora | Tip C – Munja |
| Duljina kabela | 1m |
| Dostupne boje | Ružičasta, plava |

Cable USB para dispositivos con conector Lightning. Salida: 2.4A. Longitud: 1m.

| Proizvod | Munjevit kabel |
|---|---|
| Model | CB-101 |
| Brzo punjenje | NE |
| Vrsta konektora | USB – Lightning |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Plava, bijela, crna i ružičasta |

| Proizvod | Munjevit kabel |
|---|---|
| Model | CB-297-IP |
| Brzo punjenje | Da |
| Vrsta konektora | USB – Lightning |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Plava, bijela, crna, crvena, ljubičasta i zelena |

| Proizvod | Munjevit kabel |
|---|---|
| Model | CB-316 |
| Brzo punjenje | DA |
| Vrsta konektora | USB – Lightning |
| Duljina kabela | 1m |
| Dostupne boje | Ružičasta |

| Proizvod | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-279-C |
| Brzo punjenje | DA |
| Vrsta konektora | USB tipa C |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Blanco, Negro, Rojo y Azul |

| Proizvod | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-297-C |
| Brzo punjenje | Da |
| Vrsta konektora | USB tipa C |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Plava, bijela, crna, crvena, ljubičasta i zelena |

| Proizvod | Mikro kabel |
|---|---|
| Model | CB-288 |
| Brzo punjenje | DA |
| Vrsta konektora | USB – Lightning, tip C i Micro |
| Duljina kabela | 1.2 m |
| Dostupne boje | Plava, crvena i crna |

| Proizvod | Slušalice 3,5 mm priključak |
|---|---|
| Model | HP-001 |
| Vrsta konektora | 3,5 mm priključak |
| Kontrola glasnoće | DA |
| Duljina kabela | 1.5 m |
| Dostupne boje | Plava, crvena i crna |
Dobrodošli u DigitalOme
Ekskluzivni pristup za profesionalce
Pozivamo vas da se registrirate kako biste iskoristili sve pogodnosti, uključujući i mogućnost pregleda cijena naših proizvoda.
Možete kliknuti na "Registriraj se" ispod ili to učiniti u bilo kojem trenutku klikom na zaglavlje pod "Profesionalni pristup".