Bežične slušalice EP-027
| Proizvod | Bežične slušalice |
|---|---|
| Model | EP-027 |
| Vrsta konektora | Bluetooth |
| Kontrola glasnoće | Putem pametnog telefona/tableta |
| Udaljenost prijenosa | 10m |
| Dostupne boje | Plava, bež, ružičasta |
Mostrando 31–45 de 101 resultados

| Proizvod | Bežične slušalice |
|---|---|
| Model | EP-027 |
| Vrsta konektora | Bluetooth |
| Kontrola glasnoće | Putem pametnog telefona/tableta |
| Udaljenost prijenosa | 10m |
| Dostupne boje | Plava, bež, ružičasta |

| Proizvod | Bežične slušalice |
|---|---|
| Model | EP-111 |
| Vrsta konektora | Bluetooth |
| Kontrola glasnoće | Putem pametnog telefona/tableta |
| Udaljenost prijenosa | 10m |
| Dostupne boje | Bijela, crna, plava, ružičasta i bež |

Vanjska baterija za punjenje pametnih telefona, MP3 playera, GPS uređaja itd.

Sportske narukvice za mobilne telefone od 4,7" i 5,8" DETALJI PROIZVODA Kompatibilnost: mobilni telefoni od 4,7" i 5,8" Dostupne boje: crna, ružičasta i plava

Sportske narukvice za mobilne telefone od 5,5" i 6,3" DETALJI PROIZVODA Kompatibilnost: mobilni telefoni od 5,5" i 6,3" Dostupne boje: ružičasta i plava

USB kabel za uređaje s Lightning priključkom.

Cable óptico de audio digital

| Proizvod | Cable audio para altavoz |
|---|---|
| Model | LCB – 349 |
| Duljina | 5M |

| Proizvod | Munjevit kabel |
|---|---|
| Model | CB-279-IP |
| Brzo punjenje | DA |
| Vrsta konektora | Munja |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Plava, bijela, crna i crvena |

| Proizvod | USB-C na Lightning kabel |
|---|---|
| Model | CB-326CL |
| Brzo punjenje | DA |
| Vrsta konektora | Tip C - Munja |
| Duljina kabela | 30 cm |
| Dostupne boje | Bijela, ljubičasta, zelena, plava |

| Proizvod | Type-C i Lightning kabeli |
|---|---|
| Model | CB-280-C |
| Brzo punjenje | NE |
| Vrsta konektora | Tip C – Munja |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Ružičasta, plava, crna i zlatna |

| Proizvod | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-299-CL |
| Brzo punjenje | 35 W (PD) |
| Vrsta konektora | Tip C – Munja |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela, ljubičasta, plava, zelena |

| Proizvod | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-299-CL |
| Brzo punjenje | 35 W (PD) |
| Vrsta konektora | Tip C – Munja |
| Duljina kabela | 2 m |
| Dostupne boje | Bijela, ljubičasta, plava, zelena |

| Proizvod | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-299-CL |
| Brzo punjenje | 35 W (PD) |
| Vrsta konektora | Tip C – Munja |
| Duljina kabela | 3 m |
| Dostupne boje | Bijela, ljubičasta, plava, zelena |

| Proizvod | Cable Tipo C a Lightning con cadena |
|---|---|
| Model | CB-309CL |
| Brzo punjenje | 35 W (PD) |
| Vrsta konektora | Tip C – Munja |
| Duljina kabela | 1.5 m |
| Dostupne boje | Rosa, Verde, Azul y Negro |
Dobrodošli u DigitalOme
Ekskluzivni pristup za profesionalce
Pozivamo vas da se registrirate kako biste iskoristili sve pogodnosti, uključujući i mogućnost pregleda cijena naših proizvoda.
Možete kliknuti na "Registriraj se" ispod ili to učiniti u bilo kojem trenutku klikom na zaglavlje pod "Profesionalni pristup".