Brezžične slušalke EP-027
| Izdelek | Brezžične slušalke |
|---|---|
| Model | EP-027 |
| Vrsta priključka | Bluetooth |
| Nastavitev glasnosti | Prek pametnega telefona/tabličnega računalnika |
| Doseg signala | 10m |
| Na voljo barve | Modra, bež, roza |
Mostrando 31–45 de 101 resultados

| Izdelek | Brezžične slušalke |
|---|---|
| Model | EP-027 |
| Vrsta priključka | Bluetooth |
| Nastavitev glasnosti | Prek pametnega telefona/tabličnega računalnika |
| Doseg signala | 10m |
| Na voljo barve | Modra, bež, roza |

| Izdelek | Brezžične slušalke |
|---|---|
| Model | EP-111 |
| Vrsta priključka | Bluetooth |
| Nastavitev glasnosti | Prek pametnega telefona/tabličnega računalnika |
| Doseg signala | 10m |
| Na voljo barve | Bela, črna, modra, roza in bež |

Zunanja baterija za polnjenje pametnih telefonov, MP3-predvajalnikov, GPS-naprav itd.

Brazaletes deportivos para móviles de 4.7 y 5.8 ´´ DATOS DEL PRODUCTO Compatibilidad: Móviles 4.7´´ y 5.8 ´´ Colores disponibles: Negro, Rosa y Azul

Brazaletes deportivos para móviles de 5.5´´ y 6.3´´ DATOS DEL PRODUCTO Compatibilidad: Móviles 5.5´´ y 6.3´´ Colores disponibles: Rosa y Azul

USB-kabel za naprave s priključkom Lightning.

Cable óptico de audio digital

| Izdelek | Cable audio para altavoz |
|---|---|
| Model | LCB – 349 |
| Dolžina | 5M |

| Izdelek | Lightning kabel |
|---|---|
| Model | CB-279-IP |
| Hitro polnjenje | DA |
| Vrsta priključka | Lightning |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Modra, bela, črna in rdeča |

| Izdelek | Kabel tipa C na Lightning |
|---|---|
| Model | CB-326CL |
| Hitro polnjenje | DA |
| Vrsta priključka | Tip C – Lightning |
| Dolžina kabla | 30 cm |
| Na voljo barve | Bela, vijolična, zelena, modra |

| Izdelek | Kabel tipa C in Lightning |
|---|---|
| Model | CB-280-C |
| Hitro polnjenje | NE |
| Vrsta priključka | Tip C – Lightning |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Roza, modra, črna in zlata |

| Izdelek | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-299-CL |
| Hitro polnjenje | 35 W (PD) |
| Vrsta priključka | Tip C – Lightning |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Bela, vijolična, modra, zelena |

| Izdelek | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-299-CL |
| Hitro polnjenje | 35 W (PD) |
| Vrsta priključka | Tip C – Lightning |
| Dolžina kabla | 2 m |
| Na voljo barve | Bela, vijolična, modra, zelena |

| Izdelek | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-299-CL |
| Hitro polnjenje | 35 W (PD) |
| Vrsta priključka | Tip C – Lightning |
| Dolžina kabla | 3 m |
| Na voljo barve | Bela, vijolična, modra, zelena |

| Izdelek | Cable Tipo C a Lightning con cadena |
|---|---|
| Model | CB-309CL |
| Hitro polnjenje | 35 W (PD) |
| Vrsta priključka | Tip C – Lightning |
| Dolžina kabla | 1.5 m |
| Na voljo barve | Rosa, Verde, Azul y Negro |
Dobrodošli v DigitalOme
Izključni dostop za strokovnjake
Vabimo vas, da se registrirate in tako izkoristite vse prednosti, med katerimi je tudi možnost ogleda cen naših izdelkov.
Kliknite na »Registracija« spodaj ali pa se registrirajte kadarkoli s klikom na naslov »Dostop za strokovnjake«.