Slušalke s kablom in 3,5-mm priključkom HP-008
| Izdelek | Slušalke z 3,5-milimetrskim priključkom |
|---|---|
| Model | HP-008 |
| Vrsta priključka | 3,5-mm priključek |
| Nastavitev glasnosti | DA |
| Dolžina kabla | 1.5 m |
| Na voljo barve | Modra, rdeča in črna |
Mostrando 61–75 de 101 resultados

| Izdelek | Slušalke z 3,5-milimetrskim priključkom |
|---|---|
| Model | HP-008 |
| Vrsta priključka | 3,5-mm priključek |
| Nastavitev glasnosti | DA |
| Dolžina kabla | 1.5 m |
| Na voljo barve | Modra, rdeča in črna |

| Izdelek | Brezžične igralne slušalke |
|---|---|
| Model | GM-C2 |
| Vrsta priključka | Bluetooth |
| Nastavitev glasnosti | DA |
| Doseg signala | 10m |
| Na voljo barve | Modra, rjava in črna |

| Izdelek | Brezžične slušalke |
|---|---|
| Model | HP-77 |
| Vrsta priključka | Bluetooth |
| Nastavitev glasnosti | Prek pametnega telefona/tabličnega računalnika |
| Doseg signala | 10m |
| Na voljo barve | Črna, modra, zelena, srebrna in rdeča |

| Izdelek | Brezžične slušalke |
|---|---|
| Model | HP-80 |
| Vrsta priključka | Bluetooth |
| Nastavitev glasnosti | Prek pametnega telefona/tabličnega računalnika |
| Doseg signala | 10m |
| Na voljo barve | Črna, Modra |

Stereo slušalke s priključkom Jack 3,5 mm.

| Izdelek | Cordón con pletina |
|---|---|
| Model | HX |
| Na voljo barve | Rosa Fucsia, Rosa, Gris, Rojo, Blanco, Verde, Amarillo, Morado, Negro, Azul |

| Izdelek | Cordón con pletina |
|---|---|
| Model | HX |
| Na voljo barve | Rosa, Verde Oscuro, Verde, Amarillo, Negro, Azul, Naranja |

| Izdelek | Budilka na baterije |
|---|---|
| Model | HD7057 |
| Na voljo barve | Roza, modra in zelena |

| Izdelek | Budilka na baterije |
|---|---|
| Model | HR8092 |
| Na voljo barve | Modra, roza, zelena in bež |

| Izdelek | Budilka na baterije |
|---|---|
| Model | OS024 |
| Na voljo barve | Rjava, siva, modra in temno modra |

| Izdelek | Budilka na baterije |
|---|---|
| Model | PL-3301 |
| Na voljo barve | Bela, roza, siva, modra in zelena |

Nepremočljiv ovitek za kateri koli model pametnega telefona Lastnosti izdelka Barve: roza, modra, bela in črna Velikost zaslona: največ 6,8 palca

Nepremočljiv ovitek za kateri koli model pametnega telefona Lastnosti izdelka Barve: roza, modra, bela in črna Velikost zaslona: največ 7,2 palca

| Izdelek | Nepremočljiva torba |
|---|---|
| Na voljo barve | Modra, bela, roza in črna |

| Izdelek | Ovitek za iPad 11 |
|---|---|
| palcev | 10. 9–11″ |
| Na voljo barve | Rdeča, zlata, črna, modra in roza |
Dobrodošli v DigitalOme
Izključni dostop za strokovnjake
Vabimo vas, da se registrirate in tako izkoristite vse prednosti, med katerimi je tudi možnost ogleda cen naših izdelkov.
Kliknite na »Registracija« spodaj ali pa se registrirajte kadarkoli s klikom na naslov »Dostop za strokovnjake«.