Ovitek za iPad AIR 4/5/11 (10,9–11″)
| Izdelek | Ovitek za iPad AIR 4/5/11 |
|---|---|
| palcev | 10. 9–11″ |
| Na voljo barve | Rdeča, zlata, črna, modra in roza |
Mostrando 76–90 de 101 resultados

| Izdelek | Ovitek za iPad AIR 4/5/11 |
|---|---|
| palcev | 10. 9–11″ |
| Na voljo barve | Rdeča, zlata, črna, modra in roza |

| Izdelek | Ovitek za iPad 6 Mini |
|---|---|
| palcev | 8.3″ |
| Na voljo barve | Rdeča, črna, modra in roza |

| Izdelek | Ovitek za iPad Pro 11 |
|---|---|
| palcev | 10. 9–11″ |
| Na voljo barve | Rdeča, zlata, črna, modra in roza |

| Izdelek | Ovitek za iPad Pro 13 |
|---|---|
| palcev | iPad Pro 13 |
| Na voljo barve | Rdeča, zlata, črna, modra in roza |

| Izdelek | Ovitek za pametno uro 4/5/6/SE (410 mm) |
|---|---|
| Barva okvirja | Črni |
| Na voljo barve | Modra, bela, črna in roza |

| Izdelek | Ovitek za pametni telefon |
|---|---|
| Material | Poltrda silikonska masa |
| Združljivost | Različni modeli Samsung (preveri razpoložljivost) |
| Pack | 5 kosov v različnih barvah |

| Izdelek | Pametna očala |
|---|---|
| Model | UF-SP01 |
| Povezljivost | Bluetooth |
| Barva | Črna, bela, modra, srebrna in zlata |

| Izdelek | Vlažilnik zraka |
|---|---|
| Model | DK-2016 |
| Čas uporabe | 6H |
| Obseg razprševanja | 25–40 ml/h |
| Neprekinjeno razprševanje | 4H |

| Izdelek | Lámpara recargable |
|---|---|
| Model | H-612 |
| Tamaño: | 11.5 x 36 cm |
| Potencia máxima | 3W |
| Odhod | DC 5V/ 1A (120 mha) |



| Izdelek | Mini ventilator |
|---|---|
| Model | DK-5298 |
| Na voljo barve | roza, črna, bela in modra |

| Izdelek | Mini ventilator |
|---|---|
| Model | DM-29P |
| Na voljo barve | Roza, zelena, bela in modra |

| Izdelek | Mini ventilator |
|---|---|
| Model | DK-5212 |
| Na voljo barve | roza, zelena, črna, bela in modra |

| Izdelek | Mini ventilator |
|---|---|
| Model | DK-5335 |
| Na voljo barve | roza, vijolična, rumena, siva in modra |
Dobrodošli v DigitalOme
Izključni dostop za strokovnjake
Vabimo vas, da se registrirate in tako izkoristite vse prednosti, med katerimi je tudi možnost ogleda cen naših izdelkov.
Kliknite na »Registracija« spodaj ali pa se registrirajte kadarkoli s klikom na naslov »Dostop za strokovnjake«.