Podloga za miško MD-011
| Izdelek | Podloga pod miško |
|---|---|
| Dimenzije | 21 × 26 cm |
| Barve | Črna, modra, siva in rdeča |
Mostrando 1–15 de 101 resultados

| Izdelek | Podloga pod miško |
|---|---|
| Dimenzije | 21 × 26 cm |
| Barve | Črna, modra, siva in rdeča |

| Izdelek | Vodoodporni zvočnik |
|---|---|
| Model | SPA-98 |
| Vrsta priključka | Bluetooth |
| Upravljanje glasnosti/Naprej/Nazaj | DA |
| Doseg signala | 10m |
| Na voljo barve | Črna, rdeča, modra |

| Izdelek | Brezžični zvočnik |
|---|---|
| Model | SPA-111 |
| Vrsta priključka | Bluetooth |
| Upravljanje glasnosti/Naprej/Nazaj | DA |
| Doseg signala | 10m |
| Na voljo barve | Modra, rdeča |

| Izdelek | Brezžični zvočnik |
|---|---|
| Model | SPA-137 |
| Vrsta priključka | Bluetooth |
| Upravljanje glasnosti/Naprej/Nazaj | DA |
| Doseg signala | 10m |
| Na voljo barve | Vijolična, modra in črna |

| Izdelek | Brezžični zvočnik |
|---|---|
| Model | SPA-139 |
| Vrsta priključka | Bluetooth |
| Upravljanje glasnosti/Naprej/Nazaj | DA |
| Doseg signala | 10m |
| Na voljo barve | Modra, roza, rumena |

| Izdelek | Brezžični zvočnik |
|---|---|
| Model | SPA-110 |
| Vrsta priključka | Bluetooth |
| Upravljanje glasnosti/Naprej/Nazaj | DA |
| Doseg signala | 10m |
| Na voljo barve | Modra |

| Izdelek | Brezžični zvočnik |
|---|---|
| Model | SPA-136 |
| Vrsta priključka | Bluetooth |
| Upravljanje glasnosti/Naprej/Nazaj | DA |
| Doseg signala | 10m |
| Na voljo barve | Azul, Gris, Negro |

| Izdelek | Brezžični zvočnik |
|---|---|
| Model | SPA-79 |
| Vrsta priključka | Bluetooth |
| Upravljanje glasnosti/Naprej/Nazaj | DA |
| Doseg signala | 10m |
| Na voljo barve | Gris, Azul, Negro y Rojo |

| Izdelek | Brezžični zvočnik |
|---|---|
| Model | KMS-M21 |
| Vrsta priključka | Bluetooth |
| Upravljanje glasnosti/Naprej/Nazaj | DA |
| Doseg signala | 10m |
| Na voljo barve | Negro, Rojo, Gris y Azul |

| Izdelek | Brezžični zvočnik |
|---|---|
| Model | SPA-051 |
| Vrsta priključka | Bluetooth |
| Upravljanje glasnosti/Naprej/Nazaj | DA |
| Doseg signala | 10m |
| Na voljo barve | Rdeče rj rj rj rj rj rj rj rj rj rj rj rj rj r |

| Izdelek | Brezžični zvočnik |
|---|---|
| Model | SPA-060 |
| Vrsta priključka | Bluetooth |
| Upravljanje glasnosti/Naprej/Nazaj | DA |
| Doseg signala | 10m |
| Na voljo barve | Negro y Marrón |

| Izdelek | Brezžični zvočnik |
|---|---|
| Model | SPA-105 |
| Vrsta priključka | Bluetooth |
| Upravljanje glasnosti/Naprej/Nazaj | DA |
| Doseg signala | 10m |
| Na voljo barve | Črna, rdeča, modra, roza, zelena |

| Izdelek | Brezžični zvočnik |
|---|---|
| Model | SPA-78 |
| Vrsta priključka | Bluetooth |
| Upravljanje glasnosti/Naprej/Nazaj | DA |
| Doseg signala | 10m |
| Na voljo barve | Negro, Azul y Rojo |

| Izdelek | Brezžični zvočnik |
|---|---|
| Model | SPA-97 |
| Vrsta priključka | Bluetooth |
| Upravljanje glasnosti/Naprej/Nazaj | DA |
| Doseg signala | 10m |
| Na voljo barve | Morado y Azul |

| Izdelek | Slušalke z 3,5-milimetrskim priključkom |
|---|---|
| Model | EP-026 |
| Vrsta priključka | 3,5-mm priključek |
| Nastavitev glasnosti | Če |
| Dolžina kabla | 1.2 m |
| Na voljo barve | Bela, modra, zelena, svetlo modra, roza |
Dobrodošli v DigitalOme
Izključni dostop za strokovnjake
Vabimo vas, da se registrirate in tako izkoristite vse prednosti, med katerimi je tudi možnost ogleda cen naših izdelkov.
Kliknite na »Registracija« spodaj ali pa se registrirajte kadarkoli s klikom na naslov »Dostop za strokovnjake«.