Slušalke s kablom in 3,5-mm priključkom EP-117
| Izdelek | Slušalke z 3,5-milimetrskim priključkom |
|---|---|
| Model | EP-117 |
| Vrsta priključka | 3,5-mm priključek |
| Nastavitev glasnosti | Ne |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Modra, Rdeča |
Mostrando 16–30 de 101 resultados

| Izdelek | Slušalke z 3,5-milimetrskim priključkom |
|---|---|
| Model | EP-117 |
| Vrsta priključka | 3,5-mm priključek |
| Nastavitev glasnosti | Ne |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Modra, Rdeča |

| Izdelek | Slušalke z 3,5-milimetrskim priključkom |
|---|---|
| Model | EP-125 |
| Vrsta priključka | 3,5-mm priključek |
| Nastavitev glasnosti | Če |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Bela, črna, rdeča, modra |

| Izdelek | Slušalke z 3,5-milimetrskim priključkom |
|---|---|
| Model | EP-133 |
| Vrsta priključka | 3,5-mm priključek |
| Nastavitev glasnosti | Če |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Bela, Črna |

| Izdelek | Slušalke z 3,5-milimetrskim priključkom |
|---|---|
| Model | EP-135 |
| Vrsta priključka | 3,5-mm priključek |
| Nastavitev glasnosti | Če |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Bela, črna, rdeča, modra |

| Izdelek | Slušalke z 3,5-milimetrskim priključkom |
|---|---|
| Model | EP-136 |
| Vrsta priključka | 3,5-mm priključek |
| Nastavitev glasnosti | Če |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Bela, črna, modra, rdeča, zlata |

| Izdelek | Slušalke z 3,5-milimetrskim priključkom |
|---|---|
| Model | EP-165 |
| Vrsta priključka | 3,5-mm priključek |
| Nastavitev glasnosti | Če |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Bela, črna, roza, modra |

| Izdelek | Slušalke z 3,5-milimetrskim priključkom |
|---|---|
| Model | EP-202 |
| Vrsta priključka | 3,5-mm priključek |
| Nastavitev glasnosti | Ne |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Belo-modra, belo-roza, siva |

| Izdelek | Slušalke z 3,5-milimetrskim priključkom |
|---|---|
| Model | EP-211 |
| Vrsta priključka | 3,5-mm priključek |
| Nastavitev glasnosti | Ne |
| Dolžina kabla | 1.1 m |
| Na voljo barve | Negro, Blanco, Azul,Rojo |

| Izdelek | Slušalke z 3,5-milimetrskim priključkom |
|---|---|
| Model | EP-281 |
| Vrsta priključka | 3,5-mm priključek |
| Nastavitev glasnosti | Če |
| Dolžina kabla | 1.2 m |
| Na voljo barve | Bela, črna, roza, modra |

| Izdelek | Slušalke z 3,5-milimetrskim priključkom |
|---|---|
| Model | EP-285 |
| Vrsta priključka | 3,5-mm priključek |
| Nastavitev glasnosti | Če |
| Dolžina kabla | 1.2 m |
| Na voljo barve | Bela, črna, roza, modra |

| Izdelek | Slušalke z 3,5-milimetrskim priključkom |
|---|---|
| Model | HEP – 02 |
| Vrsta priključka | 3,5-mm priključek |
| Nastavitev glasnosti | Če |
| Dolžina kabla | 1.2 m |
| Na voljo barve | Blanco, Negro, Azul |

| Izdelek | Slušalke z 3,5-milimetrskim priključkom |
|---|---|
| Model | HEP – 05 |
| Vrsta priključka | 3,5-mm priključek |
| Nastavitev glasnosti | Če |
| Dolžina kabla | 1.2 m |
| Na voljo barve | Bela, črna, zelena |

| Izdelek | Slušalke Lightning |
|---|---|
| Model | HEP-07L |
| Vrsta priključka | Lightning |
| Nastavitev glasnosti | Če |
| Dolžina kabla | 1.2 m |
| Na voljo barve | Črna, roza, zelena, modra |

| Izdelek | Slušalke tipa C |
|---|---|
| Model | EP-257C |
| Vrsta priključka | Tip C |
| Nastavitev glasnosti | Če |
| Dolžina kabla | 1.2 m |
| Na voljo barve | Zelena |

| Izdelek | Slušalke tipa C |
|---|---|
| Model | HEP-07C |
| Vrsta priključka | Tip C |
| Nastavitev glasnosti | Če |
| Dolžina kabla | 1.2 m |
| Na voljo barve | Črna, roza, zelena, modra |
Dobrodošli v DigitalOme
Izključni dostop za strokovnjake
Vabimo vas, da se registrirate in tako izkoristite vse prednosti, med katerimi je tudi možnost ogleda cen naših izdelkov.
Kliknite na »Registracija« spodaj ali pa se registrirajte kadarkoli s klikom na naslov »Dostop za strokovnjake«.