Mini ventilator z USB-priključkom DK-5380
| Izdelek | Mini ventilator |
|---|---|
| Model | DK-5380 |
| Na voljo barve | roza, bež, zelena in modra |
Mostrando 91–101 de 101 resultados

| Izdelek | Mini ventilator |
|---|---|
| Model | DK-5380 |
| Na voljo barve | roza, bež, zelena in modra |

| Izdelek | Mini ventilator |
|---|---|
| Model | DK-5816 |
| Na voljo barve | Roza, bela in modra |

| Izdelek | Mini ventilator |
|---|---|
| Model | HJ-5037 |
| Na voljo barve | Roza in modra |

| Izdelek | Mini ventilator |
|---|---|
| Model | JS-399 |
| Na voljo barve | Roza, rjava in modra |

| Izdelek | Palica za selfije + stativ |
|---|---|
| Podpora | 2 stranski prijemalci |
| Dolžina stativa | 185 m |
| Zavoj roke | Do 360° |
| Na voljo v barvi | Črna, bela, roza, modra |

| Izdelek | Palica za selfije + stativ |
|---|---|
| Podpora | 2 stranski prijemalci |
| Dolžina stativa | 245 mm |
| Zavoj roke | Do 360° |
| Na voljo v barvi | Črna, rdeča, modra |

| Izdelek | Selfie palica z lučjo |
|---|---|
| Podpora | 2 stranski prijemalci |
| Dolžina stativa | 188 m |
| Zavoj roke | Do 360° |
| Na voljo v barvi | Črna, bela, roza, modra |

| Izdelek | Akumulatorski strižnik za lase |
|---|---|
| Model | YH-7503 |
| Barva | Modra |

| Izdelek | Pametna ura |
|---|---|
| Model | SW-003 |
| Material | Aleación de ZINC +IML |
| Medidas | 270x44x12 mm |
| Barve | Negro, Naranja, Blanco y Azul |

| Izdelek | Pametna ura |
|---|---|
| Model | SW-01 |
| Material | ABS + PC |
| Medidas | 260x39x11 mm |
| Barve | Negro, Blanco y Azul |

Soporte para la rejilla de ventilación del coche
Dobrodošli v DigitalOme
Izključni dostop za strokovnjake
Vabimo vas, da se registrirate in tako izkoristite vse prednosti, med katerimi je tudi možnost ogleda cen naših izdelkov.
Kliknite na »Registracija« spodaj ali pa se registrirajte kadarkoli s klikom na naslov »Dostop za strokovnjake«.