Kabel tipa C na tip C 2 v 1, 60 W, 30 cm, CB-325CC
| Izdelek | Kabel tipa C na tipa C |
|---|---|
| Model | CB-325CC |
| Hitro polnjenje | DA |
| Vrsta priključka | Tip C – Tip C |
| Dolžina kabla | 1m |
| Na voljo barve | Bela, vijolična, zelena, modra |
Mostrando 46–60 de 101 resultados

| Izdelek | Kabel tipa C na tipa C |
|---|---|
| Model | CB-325CC |
| Hitro polnjenje | DA |
| Vrsta priključka | Tip C – Tip C |
| Dolžina kabla | 1m |
| Na voljo barve | Bela, vijolična, zelena, modra |

| Izdelek | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-289-CC |
| Hitro polnjenje | 60 W (PD) |
| Vrsta priključka | Tip C – Tip C |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Blanco, Morado, Azul, Verde, Rosa |

| Izdelek | Kabel tipa C na tipa C |
|---|---|
| Model | CB-318CC |
| Hitro polnjenje | DA |
| Vrsta priključka | Tip C – Tip C |
| Dolžina kabla | 1m |
| Na voljo barve | Rosa, rožna rožn rožn rožn rožn rožn rožn rožn rožn rožn rožn rožn ro |

| Izdelek | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-289-CC |
| Hitro polnjenje | 60 W (PD) |
| Vrsta priključka | Tip C – Tip C |
| Dolžina kabla | 2m |
| Na voljo barve | Blanco, Morado, Azul, Verde, Rosa |

| Izdelek | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-289-CC |
| Hitro polnjenje | 60 W (PD) |
| Vrsta priključka | Tip C – Tip C |
| Dolžina kabla | 3m |
| Na voljo barve | Blanco, Morado, Azul, Verde, Rosa |

| Izdelek | Cable Tipo C a Tipo C con cadena |
|---|---|
| Model | CB-308CC |
| Hitro polnjenje | 60 W (PD) |
| Vrsta priključka | Tip C – Tip C |
| Dolžina kabla | 1.5 m |
| Na voljo barve | Rosa, Verde, Azul y Negro |

| Izdelek | Kabel tipa C na Lightning |
|---|---|
| Model | CB-317CL |
| Hitro polnjenje | DA |
| Vrsta priključka | Tip C – Lightning |
| Dolžina kabla | 1m |
| Na voljo barve | Rosa, rožna rožn rožn rožn rožn rožn rožn rožn rožn rožn rožn rožn ro |

USB-kabel za naprave s priključkom Lightning. Izhodna moč: 2,4 A. Dolžina: 1 m.

| Izdelek | Lightning kabel |
|---|---|
| Model | CB-101 |
| Hitro polnjenje | NE |
| Vrsta priključka | USB – Lightning |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Modra, bela, črna in roza |

| Izdelek | Lightning kabel |
|---|---|
| Model | CB-297-IP |
| Hitro polnjenje | Da |
| Vrsta priključka | USB – Lightning |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Modra, bela, črna, rdeča, vijolična in zelena |

| Izdelek | Lightning kabel |
|---|---|
| Model | CB-316 |
| Hitro polnjenje | DA |
| Vrsta priključka | USB – Lightning |
| Dolžina kabla | 1m |
| Na voljo barve | Rosa |

| Izdelek | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-279-C |
| Hitro polnjenje | DA |
| Vrsta priključka | USB – tip C |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Blanco, Negro, Rojo y Azul |

| Izdelek | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-297-C |
| Hitro polnjenje | Da |
| Vrsta priključka | USB – tip C |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Modra, bela, črna, rdeča, vijolična in zelena |

| Izdelek | Mikro kabel |
|---|---|
| Model | CB-288 |
| Hitro polnjenje | DA |
| Vrsta priključka | USB – Lightning, Tipo C y Micro |
| Dolžina kabla | 1.2 m |
| Na voljo barve | Modra, rdeča in črna |

| Izdelek | Slušalke z 3,5-milimetrskim priključkom |
|---|---|
| Model | HP-001 |
| Vrsta priključka | 3,5-mm priključek |
| Nastavitev glasnosti | DA |
| Dolžina kabla | 1.5 m |
| Na voljo barve | Modra, rdeča in črna |
Dobrodošli v DigitalOme
Izključni dostop za strokovnjake
Vabimo vas, da se registrirate in tako izkoristite vse prednosti, med katerimi je tudi možnost ogleda cen naših izdelkov.
Kliknite na »Registracija« spodaj ali pa se registrirajte kadarkoli s klikom na naslov »Dostop za strokovnjake«.