Mrežni adapter tipa C 20W MTC-03
| Proizvod | Mrežni adapter |
|---|---|
| Model | MTC-03 |
| Izlazna snaga | 20 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Ne |
| Duljina kabela | – |
| Dostupne boje | Bijela |
Mostrando 31–45 de 85 resultados

| Proizvod | Mrežni adapter |
|---|---|
| Model | MTC-03 |
| Izlazna snaga | 20 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Ne |
| Duljina kabela | – |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mrežni adapter |
|---|---|
| Model | TC-218 |
| Izlazna snaga | 20 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Ne |
| Duljina kabela | – |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mrežni adapter |
|---|---|
| Model | TC-217 |
| Izlazna snaga | 45W (Fast Charge) |
| Kabel uključen | Ne |
| Duljina kabela | – |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | USB mrežni adapter |
|---|---|
| Model | MTC-02IP |
| Izlazna snaga | 15 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Munja |
| Duljina kabela | 1m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | USB mrežni adapter |
|---|---|
| Model | TC-216-IP |
| Izlazna snaga | 15 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Munja |
| Duljina kabela | 1m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | USB mrežni adapter |
|---|---|
| Model | MTC-02C |
| Izlazna snaga | 15 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Tip C |
| Duljina kabela | 1m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | USB mrežni adapter |
|---|---|
| Model | TC-216-C |
| Izlazna snaga | 15 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Tip C |
| Duljina kabela | 1m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mrežni adapter |
|---|---|
| Model | MTC-02 |
| Izlazna snaga | 15 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Ne |
| Duljina kabela | – |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mrežni adapter |
|---|---|
| Model | TC-216 |
| Izlazna snaga | 15 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Ne |
| Duljina kabela | – |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | USB mrežni adapter |
|---|---|
| Model | YTC-06-C |
| Brzo punjenje | 18 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | USB tipa C |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |

3-u-1 USB kabel za Type-C, Lightning i Micro USB.

| Proizvod | USB-C na Lightning kabel |
|---|---|
| Model | CB-331CL |
| Brzo punjenje | DA |
| Vrsta konektora | Tip C – Munja |
| Duljina kabela | 20 cm |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-277 |
| Brzo punjenje | NE |
| Vrsta konektora | Tip C – Tip C |
| Duljina kabela | 1 m, 2 m, 3 m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | HCB-06 |
| Brzo punjenje | 60 W (PD) |
| Vrsta konektora | Tip C – Tip C |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-287 |
| Brzo punjenje | 65W |
| Vrsta konektora | Tip C – Tip C |
| Duljina kabela | 1, 2, 3 m |
| Dostupne boje | Srebro |
Dobrodošli u DigitalOme
Ekskluzivni pristup za profesionalce
Pozivamo vas da se registrirate kako biste iskoristili sve pogodnosti, uključujući i mogućnost pregleda cijena naših proizvoda.
Možete kliknuti na "Registriraj se" ispod ili to učiniti u bilo kojem trenutku klikom na zaglavlje pod "Profesionalni pristup".