Cable USB a Tipo C 2.4A 2m/3m CB-246
| Proizvod | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-246 |
| Brzo punjenje | NE |
| Vrsta konektora | USB tipa C |
| Duljina kabela | 2 m y 3m |
| Dostupne boje | Plata y Dorado |
Mostrando 16–19 de 19 resultados

| Proizvod | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-246 |
| Brzo punjenje | NE |
| Vrsta konektora | USB tipa C |
| Duljina kabela | 2 m y 3m |
| Dostupne boje | Plata y Dorado |

| Proizvod | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-285-C |
| Brzo punjenje | NE |
| Vrsta konektora | USB tipa C |
| Duljina kabela | 3 m |
| Dostupne boje | Zlatni |

| Proizvod | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | HCB-05-C |
| Brzo punjenje | DA |
| Vrsta konektora | USB tipa C |
| Duljina kabela | 3 m |
| Dostupne boje | Bijela, ružičasta, crna i zelena |

| Proizvod | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-176 |
| Brzo punjenje | NE |
| Vrsta konektora | USB tipa C |
| Duljina kabela | 3 m |
| Dostupne boje | Crno-bijelo |
Dobrodošli u DigitalOme
Ekskluzivni pristup za profesionalce
Pozivamo vas da se registrirate kako biste iskoristili sve pogodnosti, uključujući i mogućnost pregleda cijena naših proizvoda.
Možete kliknuti na "Registriraj se" ispod ili to učiniti u bilo kojem trenutku klikom na zaglavlje pod "Profesionalni pristup".