Cable USB a Tipo C 2.4A 2m/3m CB-246
| Izdelek | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-246 |
| Hitro polnjenje | NE |
| Vrsta priključka | USB – tip C |
| Dolžina kabla | 2 m y 3m |
| Na voljo barve | Srebro in zlato |
Mostrando 16–19 de 19 resultados

| Izdelek | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-246 |
| Hitro polnjenje | NE |
| Vrsta priključka | USB – tip C |
| Dolžina kabla | 2 m y 3m |
| Na voljo barve | Srebro in zlato |

| Izdelek | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-285-C |
| Hitro polnjenje | NE |
| Vrsta priključka | USB – tip C |
| Dolžina kabla | 3 m |
| Na voljo barve | Dorado |

| Izdelek | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | HCB-05-C |
| Hitro polnjenje | DA |
| Vrsta priključka | USB – tip C |
| Dolžina kabla | 3 m |
| Na voljo barve | Bela, roza, črna in zelena |

| Izdelek | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-176 |
| Hitro polnjenje | NE |
| Vrsta priključka | USB – tip C |
| Dolžina kabla | 3 m |
| Na voljo barve | Črno-belo |
Dobrodošli v DigitalOme
Izključni dostop za strokovnjake
Vabimo vas, da se registrirate in tako izkoristite vse prednosti, med katerimi je tudi možnost ogleda cen naših izdelkov.
Kliknite na »Registracija« spodaj ali pa se registrirajte kadarkoli s klikom na naslov »Dostop za strokovnjake«.