Batería externa 12.000Mah HPK-047
| Proizvod | Vanjska baterija |
|---|---|
| Model | HPK-047 |
| Vlast | 12.000 mAh |
| Kabel uključen | Da |
| Dostupne boje | Crna |
Mostrando 16–24 de 24 resultados

| Proizvod | Vanjska baterija |
|---|---|
| Model | HPK-047 |
| Vlast | 12.000 mAh |
| Kabel uključen | Da |
| Dostupne boje | Crna |

| Proizvod | Vanjska baterija |
|---|---|
| Model | HPK-048 |
| Vlast | 12.000 mAh |
| Kabel uključen | Da |
| Dostupne boje | Crna |

| Proizvod | Vanjska baterija |
|---|---|
| Model | HPK-049 |
| Vlast | 12.000 mAh |
| Kabel uključen | Da |
| Dostupne boje | Crna |

| Proizvod | Vanjska baterija |
|---|---|
| Model | HPK-041 |
| Vlast | 20.000 mAh |
| Kabel uključen | Da |
| Vlast | 22.5W |
| Dostupne boje | Crna |

| Proizvod | Vanjska baterija |
|---|---|
| Model | HPK-042 |
| Vlast | 20.000 mAh |
| Kabel uključen | Da |
| Dostupne boje | Crna |

| Proizvod | Vanjska baterija |
|---|---|
| Model | HPK-053 |
| Kabel uključen | Da |
| Dostupne boje | Crna |

| Proizvod | Vanjska baterija |
|---|---|
| Model | HPK-039 |
| Kabel uključen | Da |
| Dostupne boje | Crna |

| Proizvod | Vanjska baterija |
|---|---|
| Model | HPK-050 |
| Vlast | 6.000 mAh |
| Kabel uključen | Da |
| Dostupne boje | Crna |

| Proizvod | Vanjska baterija |
|---|---|
| Model | HPK-055 |
| Kabel uključen | Da |
| Dostupne boje | Crna |
Dobrodošli u DigitalOme
Ekskluzivni pristup za profesionalce
Pozivamo vas da se registrirate kako biste iskoristili sve pogodnosti, uključujući i mogućnost pregleda cijena naših proizvoda.
Možete kliknuti na "Registriraj se" ispod ili to učiniti u bilo kojem trenutku klikom na zaglavlje pod "Profesionalni pristup".