2USB 2.4A car adapter and Micro USB cable YCC-02-M
| Product | Dual USB car adapter |
|---|---|
| Model | YCC-02-M |
| Cable Included | USB - Micro USB |
| Power | 2.4A |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White |
Showing 9 results

| Product | Dual USB car adapter |
|---|---|
| Model | YCC-02-M |
| Cable Included | USB - Micro USB |
| Power | 2.4A |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White |

USB network adapter. 2 USB x 5V/2.4A with Micro USB cable.

| Product | Micro Cable |
|---|---|
| Model | CB-255 |
| Fast charging | YES |
| Connector Type | USB – Micro |
| Cable length | 2 m |
| Colors available | White |

| Product | Micro Cable |
|---|---|
| Model | CB-221 |
| Fast charging | NO |
| Connector Type | USB – Micro |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | Gold and Silver |

USB cable for devices with a Micro USB connector. Output: 2.4A. Length: 2 m

USB cable for devices with a Micro USB connector. Output: 2.4A. Length: 20 cm

| Product | Micro USB cable |
|---|---|
| Load capacity | 2.4A |
| Connector Type | USB - Micro USB |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | Black and White |

| Product | Micro USB cable |
|---|---|
| Load capacity | 2A |
| Connector Type | USB - Micro USB |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White |

| Product | Micro USB charger |
|---|---|
| Model | CB-197-M |
| Power output | 12W (Fast Charge) |
| Cable | Micro USB |
| Cable length | 1.5m |
| Colors available | Black |
Welcome to DigitalOme
Exclusive access to professionals
We invite you to register to enjoy all the advantages, including the possibility to see the prices of our products.
You can click on "Register" below or do it at any time by clicking on "Professional Access" in the header.