Pack of 12 USB to Lightning Cables, 3A, 1m, CB-101
| Product | Lightning cable |
|---|---|
| Model | CB-101 |
| Fast charging | YES |
| Connector Type | USB - Lightning |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | Rojo, Rosa, Azul, Verde |
Showing the 2 results

| Product | Lightning cable |
|---|---|
| Model | CB-101 |
| Fast charging | YES |
| Connector Type | USB - Lightning |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | Rojo, Rosa, Azul, Verde |

| Product | Type C cable |
|---|---|
| Model | CB-103 |
| Fast charging | YES |
| Connector Type | USB - Type C |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | Rojo, Rosa, Azul, Verde |
Welcome to DigitalOme
Exclusive access to professionals
We invite you to register to enjoy all the advantages, including the possibility to see the prices of our products.
You can click on "Register" below or do it at any time by clicking on "Professional Access" in the header.