Auto adapter tipa C od 30 W CC-198
| Proizvod | Auto adapter tipa C |
|---|---|
| Model | CC-198 |
| Izlazna snaga | 30 W (brzo punjenje) |
| Žica | Nije uključeno |
| Duljina kabela | – |
| Dostupne boje | Srebro |
Mostrando 1–15 de 28 resultados

| Proizvod | Auto adapter tipa C |
|---|---|
| Model | CC-198 |
| Izlazna snaga | 30 W (brzo punjenje) |
| Žica | Nije uključeno |
| Duljina kabela | – |
| Dostupne boje | Srebro |

| Proizvod | USB adapter za automobil |
|---|---|
| Model | CC-190 |
| Izlazna snaga | 18 W (Brzo punjenje) |
| Žica | Tip C |
| Duljina kabela | 1M |
| Dostupne boje | Crna |

| Proizvod | Mrežni adapter s Lightning kabelom |
|---|---|
| Model | TC-123-IP |
| Izlazna snaga | 20 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Munja |
| Duljina kabela | 1m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Žični mrežni adapter tipa C |
|---|---|
| Model | TC-121-C |
| Izlazna snaga | 18 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | USB na Type-C |
| Duljina kabela | 1m |
| Dostupne boje | Crna |

| Proizvod | Mrežni adapter |
|---|---|
| Model | MTC-03CC |
| Izlazna snaga | 20 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Tip C |
| Duljina kabela | 1m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Žični mrežni adapter tipa C |
|---|---|
| Model | TC-123-C |
| Izlazna snaga | 20 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Tip C |
| Duljina kabela | 1m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mrežni adapter |
|---|---|
| Model | MTC-03CL |
| Izlazna snaga | 20 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Tip C – Munja |
| Duljina kabela | 1m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Žični mrežni adapter tipa C |
|---|---|
| Model | TC-120-C |
| Izlazna snaga | 18 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Tip C do tipa C |
| Duljina kabela | 1m |
| Dostupne boje | Crna |

| Proizvod | Adaptador red para Tipo C |
|---|---|
| Model | TC-123 |
| Izlazna snaga | 20 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Ne |
| Duljina kabela | – |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mrežni adapter tipa C |
|---|---|
| Model | TC-132 |
| Izlazna snaga | 25 W (Fast Charge) |
| Kabel uključen | Ne |
| Duljina kabela | – |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mrežni adapter tipa C |
|---|---|
| Model | YTC-05 |
| Izlazna snaga | 18 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Ne |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mrežni adapter |
|---|---|
| Model | TC-219 |
| Izlazna snaga | 20 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Ne |
| Duljina kabela | – |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mrežni adapter |
|---|---|
| Model | MTC-03 |
| Izlazna snaga | 20 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Ne |
| Duljina kabela | – |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mrežni adapter |
|---|---|
| Model | TC-218 |
| Izlazna snaga | 20 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Ne |
| Duljina kabela | – |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mrežni adapter |
|---|---|
| Model | TC-217 |
| Izlazna snaga | 45W (Fast Charge) |
| Kabel uključen | Ne |
| Duljina kabela | – |
| Dostupne boje | Bijela |
Dobrodošli u DigitalOme
Ekskluzivni pristup za profesionalce
Pozivamo vas da se registrirate kako biste iskoristili sve pogodnosti, uključujući i mogućnost pregleda cijena naših proizvoda.
Možete kliknuti na "Registriraj se" ispod ili to učiniti u bilo kojem trenutku klikom na zaglavlje pod "Profesionalni pristup".