Car Adapter 30W Type C CC-198
| Product | Car Adapter Type C |
|---|---|
| Model | CC-198 |
| Power output | 30W (Fast Charge) |
| Cable | Not Included |
| Cable length | - |
| Colors available | Silver |
Mostrando 1–15 de 28 resultados

| Product | Car Adapter Type C |
|---|---|
| Model | CC-198 |
| Power output | 30W (Fast Charge) |
| Cable | Not Included |
| Cable length | - |
| Colors available | Silver |

| Product | USB Car Adapter |
|---|---|
| Model | CC-190 |
| Power output | 18W (Fast Charge) |
| Cable | Type C |
| Cable length | 1M |
| Colors available | Black |

| Product | Network adapter with Lightning cable |
|---|---|
| Model | TC-123-IP |
| Power output | 20W (Fast Charge) |
| Cable included | Lightning |
| Cable length | 1m |
| Colors available | White |

| Product | Network adapter with Type C cable |
|---|---|
| Model | TC-121-C |
| Power output | 18W (Fast Charge) |
| Cable included | USB to Type C |
| Cable length | 1m |
| Colors available | Black |

| Product | Network adapter |
|---|---|
| Model | MTC-03CC |
| Power output | 20W (Fast Charge) |
| Cable included | Type C |
| Cable length | 1m |
| Colors available | White |

| Product | Network adapter with Type C cable |
|---|---|
| Model | TC-123-C |
| Power output | 20W (Fast Charge) |
| Cable included | Type C |
| Cable length | 1m |
| Colors available | White |

| Product | Network adapter |
|---|---|
| Model | MTC-03CL |
| Power output | 20W (Fast Charge) |
| Cable included | Type C - Lightning |
| Cable length | 1m |
| Colors available | White |

| Product | Network adapter with Type C cable |
|---|---|
| Model | TC-120-C |
| Power output | 18W (Fast Charge) |
| Cable included | Type C to Type C |
| Cable length | 1m |
| Colors available | Black |

| Product | Type-C power adapter |
|---|---|
| Model | TC-123 |
| Power output | 20W (Fast Charge) |
| Cable included | No |
| Cable length | - |
| Colors available | White |

| Product | Type C network adapter |
|---|---|
| Model | TC-132 |
| Power output | 25 W (Fast Charge) |
| Cable included | No |
| Cable length | - |
| Colors available | White |

| Product | Type C network adapter |
|---|---|
| Model | YTC-05 |
| Power output | 18W (Fast Charge) |
| Cable Included | No |
| Colors available | White |

| Product | Network adapter |
|---|---|
| Model | TC-219 |
| Power output | 20W (Fast Charge) |
| Cable included | No |
| Cable length | - |
| Colors available | White |

| Product | Network adapter |
|---|---|
| Model | MTC-03 |
| Power output | 20W (Fast Charge) |
| Cable included | No |
| Cable length | - |
| Colors available | White |

| Product | Network adapter |
|---|---|
| Model | TC-218 |
| Power output | 20W (Fast Charge) |
| Cable included | No |
| Cable length | - |
| Colors available | White |

| Product | Network adapter |
|---|---|
| Model | TC-217 |
| Power output | 45W (Fast Charge) |
| Cable included | No |
| Cable length | - |
| Colors available | White |
Welcome to DigitalOme
Exclusive access to professionals
We invite you to register to enjoy all the advantages, including the possibility to see the prices of our products.
You can click on "Register" below or do it at any time by clicking on "Professional Access" in the header.